Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Kompiuteriai: jungiamas per USB

Prijunkite fotoaparatą naudodami pateiktą USB kabelį. Tada galite naudoti NX Studio programinę įrangą, norėdami nukopijuoti nuotraukas į kompiuterį, kad galėtumėte peržiūrėti ir redaguoti.

Diegimas NX Studio

Diegiant NX Studio jums reikės interneto ryšio. Apsilankykite Nikon svetainėje, kad gautumėte naujausios informacijos, įskaitant sistemos reikalavimus.

 • Atsisiųskite naujausią NX Studio diegimo programą iš toliau pateiktos svetainės ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte diegimą.

  https://downloadcenter.nikonimglib.com/

 • Atminkite, kad gali nepavykti atsisiųsti nuotraukų iš fotoaparato naudojant ankstesnes NX Studio versijas.

Nuotraukų kopijavimas į kompiuterį naudojant NX Studio

Išsamias instrukcijas rasite internetiniame žinyne.

 1. Prijunkite fotoaparatą prie kompiuterio.

  Išjungę fotoaparatą ir įsitikinę, kad įdėta atminties kortelė, prijunkite pateiktą USB kabelį, kaip parodyta.

  Kortelių skaitytuvo naudojimas

  Nuotraukas taip pat galima kopijuoti iš atminties kortelės, įdėtos į trečiosios šalies kortelių skaitytuvą. Tačiau turėtumėte patikrinti, ar kortelė yra suderinama su kortelių skaitytuvu.

 2. Įjunkite fotoaparatą.

  • Bus paleistas NX Studio komponentas Nikon Transfer 2“. Nikon Transfer 2 vaizdo perkėlimo programinė įranga yra įdiegta kaip NX Studio dalis.
  • Jei rodomas pranešimas, raginantis pasirinkti programą, pasirinkite Nikon Transfer 2 .
  • Jei Nikon Transfer 2 nepasileidžia automatiškai, paleiskite NX Studio ir spustelėkite piktogramą „Importuoti“.
 3. Spustelėkite [ Pradėti perkėlimą ].

  Atminties kortelėje esančios nuotraukos bus nukopijuotos į kompiuterį.

 4. Išjunkite fotoaparatą.

  Baigę perkėlimą, atjunkite USB kabelį.

Windows

Kai kurie kompiuteriai gali būti sukonfigūruoti taip, kad prijungus fotoaparatą būtų rodomas automatinio paleidimo raginimas.

Spustelėkite dialogo langą, tada spustelėkite [ Nikon Transfer 2 ], kad pasirinktumėte Nikon Transfer 2.

macOS

Jei Nikon Transfer 2 nepasileidžia automatiškai, patvirtinkite, kad fotoaparatas prijungtas, tada paleiskite Image Capture (programą, kuri pateikiama kartu su macOS ) ir pasirinkite Nikon Transfer 2 kaip programą, kuri atidaroma aptikus fotoaparatą.

Atsargiai: vaizdo įrašų perkėlimas

Nebandykite perkelti vaizdo įrašų iš atminties kortelės, kai ji įdėta į kito gamintojo ar modelio fotoaparatą. Tai padarius, vaizdo įrašai gali būti ištrinti jų neperkėlus.

Įspėjimai: Jungimasis prie kompiuterių

 • Neišjunkite fotoaparato ir neatjunkite USB laido, kol vyksta perdavimas.
 • Nenaudokite jėgos ir nemėginkite kišti jungčių kampu. Atjungdami laidą taip pat būtinai laikykite jungtis tiesiai.
 • Prieš prijungdami arba atjungdami kabelį, visada išjunkite fotoaparatą.
 • Kad duomenų perdavimas nenutrūktų, įsitikinkite, kad fotoaparato baterija yra visiškai įkrauta.

USB šakotuvai

Prijunkite fotoaparatą tiesiai prie kompiuterio; nejunkite laido per USB šakotuvą arba klaviatūrą. Prijunkite fotoaparatą prie iš anksto įdiegto USB prievado.