Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Ryšio kūrimas

Fotoaparatą galima prijungti prie kompiuterio arba FTP serverio naudojant bet kurį iš toliau nurodytų būdų.

Kompiuteriai: jungiamas per USB

Prijunkite fotoaparatą prie kompiuterio per USB ir naudokite NX Studio , kad įkeltumėte nuotraukas į kompiuterį ( 0 Kompiuteriai: jungimas per USB ).

  • Taip pat galite valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu naudodami „Camera Control Pro 2“ (galima įsigyti atskirai) arba nemokamą „NX Tether“ programinę įrangą.

Kompiuteriai: jungiamasi per eternetą arba belaidį LAN

Prisijunkite prie kompiuterio per eternetą arba naudodami fotoaparate integruotą belaidį LAN. Galite įkelti nuotraukas į kompiuterį arba valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu per tinklą, naudodami „Camera Control Pro 2“ (galima įsigyti atskirai) arba nemokamą „NX Tether“ ( 0 kompiuterių: jungiamasi per Ethernet arba belaidį LAN ).

FTP serveriai: prisijungimas per Ethernet arba belaidį LAN

Įkelkite nuotraukas į FTP serverį per eternetą arba naudodami fotoaparate integruotą belaidį LAN ( 0 FTP serveriai: jungiamasi per Ethernet arba belaidį LAN ).

Negalite prisijungti?

Jei kyla problemų užmezgant ryšį su kompiuteriu arba FTP serveriu, pabandykite:

  • išjungiant ir vėl įjungiant fotoaparatą,
  • patikrinti belaidžio ryšio nustatymus kompiuteryje arba FTP serveryje arba
  • iš naujo paleiskite kompiuterį arba FTP serverį.

Belaidžio LAN ir Ethernet klaidos

Informacijos apie su belaidžiu ryšiu arba eternetu susijusias klaidas žr. „Belaidžio LAN ir eterneto jungčių trikčių diagnostika“ ( 0 Belaidžio LAN ir eterneto jungčių trikčių diagnostika ).