Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Patvirtintos atminties kortelės

  • Fotoaparatą galima naudoti su CFexpress (B tipo) ir XQD atminties kortelės .
  • Didelės spartos kadrų fiksavimui rekomenduojamos CFexpress arba XQD kortelės, kurių maksimalus duomenų perdavimo greitis yra ne mažesnis kaip 250 MB/s.
  • Vaizdo įrašymui ir atkūrimui rekomenduojamos CFexpress arba XQD kortelės, kurių maksimalus duomenų perdavimo greitis yra ne mažesnis kaip 45 MB/s (300×). CFexpress arba XQD kortelės, kurių maksimalus duomenų perdavimo greitis yra ne mažesnis kaip 250 MB/s, rekomenduojamos įrašyti ir atkurti vaizdo įrašus su dideliu kadrų dydžiu arba sparta. Dėl mažesnio greičio įrašymas arba atkūrimas gali būti nutrauktas.
  • Rinkdamiesi korteles naudojimui kortelių skaitytuvuose, įsitikinkite, kad jos yra suderinamos su įrenginiu.
  • Norėdami gauti informacijos apie funkcijas, veikimą ir naudojimo apribojimus, susisiekite su gamintoju.