Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Įspėjimai: vietos duomenys ( GPS / GLONASS )

Vietos duomenys ir kelio žurnalai
  • Jei sąrankos meniu skiltyje [ Vietos duomenys (įtaisytasis) ] > [ Įrašyti vietos duomenis ] pasirinkta [ ON ] arba vyksta žurnalo sekimas, fotoaparatas ir toliau rinks žurnalą ir (arba) vietą net išjungtas.
  • Asmeninė informacija gali būti nustatyta iš vietos duomenų, saugomų maršrutų žurnaluose arba įterpta į nuotraukas ir vaizdo įrašus. Būkite atsargūs dalindamiesi nuotraukomis, vaizdo įrašais ar stebėjimo žurnalais arba skelbdami juos internete ar kitose vietose, kur jas gali peržiūrėti trečiosios šalys. Taip pat būtinai perskaitykite „Atsargiai: duomenų saugojimo įrenginių šalinimas“ ( 0 Įspėjimas: duomenų saugojimo įrenginių išmetimas ).
Navigacija

Šis gaminys yra fotoaparatas. Jis nėra skirtas naudoti kaip navigacijos ar geodezinis įrenginys.

  • Kameros nurodyta vieta yra tik apytikslė. Jis negali būti naudojamas žvalgybai ar navigacijai keliaujant oru ar automobiliu, pėsčiomis ar kitais būdais.
Naudojimas užsienyje
  • Prieš kelionę pasiteiraukite savo kelionių agento arba šalių, kuriose lankysitės, ambasadoje ar turizmo valdyboje informacijos apie apribojimus, kurie gali būti taikomi naudojant kameras, kurios palaiko vietos duomenis. Pavyzdžiui, Kinija draudžia neteisėtai įrašyti vietos duomenis. [ Įrašyti vietos duomenis ] pasirinkite [ OFF ].
  • Nuo 2021 m. spalio mėn. vietos duomenų funkcija Kinijoje ir netoli Kinijos sienos gali neveikti taip, kaip tikėtasi.