Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Daugiau laiko fotografuoti prieš išleidimą

Laikas, per kurį fotoaparatas ir toliau saugos kadrus prieš atšaukdamas fotografavimą išankstinio fotografavimo fazės metu. didelės spartos kadrų fiksavimas + buvo padidintas nuo 30 iki 300 sekundžių.

  • Jei pasirinktiniam nustatymui d4 pasirinkta kita parinktis nei [ None ] Išankstinio fiksavimo parinktys ] > [ Išankstinio atleidimo serija ], fotografavimo ekrane Y piktogramoje atsiras žalias taškas ( I ), kai užrakto atleidimo mygtukas bus paspaustas iki pusės. Jei užrakto atleidimo mygtukas nepaspaudžiamas iki galo, kol nepraeis maždaug 300 sekundžių, I pasikeis į C ir išankstinio atleidimo fiksavimas bus atšauktas. Išankstinio atleidimo serija nebus įrašyta, jei užrakto atleidimo mygtukas bus nuspaustas iki galo, kai rodoma C
  • Atsižvelgiant į fotoaparato nustatymus, išankstinis fotografavimas gali būti atšauktas nepraėjus 300 sekundžių.
  • Piktograma Y pradės mirksėti likus maždaug 30 sekundžių, kol bus atšauktas išankstinis fiksavimas.