Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

d8: failo numerių seka

G mygtukas U A Pasirinktinių nustatymų meniu

Pasirinkite failų numeravimo parinktį.

Parinktis apibūdinimas
[ Įjungta ] Kai sukuriamas naujas aplankas arba į fotoaparatą įdedama nauja atminties kortelė, failų numeravimas tęsiamas nuo paskutinio naudoto numerio. Tai supaprastina failų valdymą, sumažindama pasikartojančių failų pavadinimų atsiradimą, kai naudojamos kelios kortelės.
[ Išjungta ]

Kai sukuriamas naujas aplankas arba įdedama nauja atminties kortelė, failų numeravimas pradedamas iš naujo nuo 0001. Jei dabartiniame aplanke jau yra paveikslėlių, failų numeravimas bus tęsiamas nuo didžiausio failo numerio dabartiniame aplanke.

Jei pasirinksite [ Išjungta ], kai pasirinksite [ On ], fotoaparatas išsaugos esamo failo numerį. Kitą kartą pasirinkus [ On ], failų numeravimas bus tęsiamas nuo anksčiau išsaugotos vertės.

[ Atstatyti ] Iš naujo nustatykite [ Įjungta ] failų numeraciją. Jei dabartinis aplankas tuščias, failų numeravimas bus pradėtas iš naujo nuo 0001, kai bus padaryta kita nuotrauka. Jei dabartiniame aplanke yra nuotraukų, kitai nuotraukai bus priskirtas failo numeris, pridedant vieną prie didžiausio failo numerio dabartiniame aplanke.

Failų numerių seka

  • Jei nuotrauka nufotografuojama, kai dabartiniame aplanke yra paveikslėlis su numeriu 9999, bus sukurtas naujas aplankas ir failų numeravimas bus pradėtas iš naujo nuo 0001.
  • Kai dabartinis aplanko numeris pasieks 999, fotoaparatas nebegalės kurti naujų aplankų ir užrakto atleidimas bus išjungtas, jei:

    • dabartiniame aplanke yra 5000 nuotraukų (be to, vaizdo įrašymas bus išjungtas, jei fotoaparatas apskaičiuos, kad failų, reikalingų maksimalios trukmės vaizdo įrašui įrašyti, skaičius sudarytų aplanką su daugiau nei 5000 failų), arba
    • dabartiniame aplanke yra paveikslėlis, pažymėtas 9999 (be to, vaizdo įrašymas bus išjungtas, jei fotoaparatas apskaičiuos, kad failų, reikalingų norint įrašyti maksimalaus ilgio vaizdo įrašą, skaičius būtų didesnis nei 9999).

    Norėdami tęsti fotografavimą, pasirinkite [ Reset ] (Atstatyti) pasirinktiniam nustatymui d8 [ Failo numerių seka ], tada suformatuokite esamą atminties kortelę arba įdėkite naują atminties kortelę.

Aplankų numeracija

  • Jei nuotrauka daroma, kai dabartiniame aplanke yra 5000 nuotraukų arba nuotrauka, kurios numeris 9999, bus sukurtas naujas aplankas ir pasirinktas kaip dabartinis aplankas.
  • Naujam aplankui priskiriamas vienu didesniu numeriu nei dabartinio aplanko numeris. Jei aplankas su šiuo numeriu jau yra, naujam aplankui bus priskirtas mažiausias galimas aplanko numeris.