Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Atminties kortelės talpa

Toliau pateiktoje lentelėje parodyta buferio talpa ir apytikslis nuotraukų skaičius, kurį galima išsaugoti 325 GB 1 kortelėje esant skirtingoms vaizdo kokybei ( 0 Vaizdo kokybės reguliavimas ) ir dydžiu ( 0 Vaizdo dydžio pasirinkimas ), kai [ Pasirinkite vaizdą ] yra pasirinktas [ FX (36 × 24) ] plotas ]. Faktinė talpa priklauso nuo fotografavimo sąlygų ir kortelės tipo.

Vaizdo kokybė Paveikslėlio dydis Failo dydis Likęs parodymų skaičius 2 Buferio talpa 2, 3
NEF ( RAW ), glaudinimas be nuostolių apytiksliai 55,1 MB 3600 kadrų 79 kadrai
NEF ( RAW ), didelio efektyvumo m apytiksliai 33,0 MB 8500 kadrų 685 kadrai
NEF ( RAW ), didelis efektyvumas apytiksliai 22,0 MB 12 100 kadrų Daugiau nei 1000 kadrų
JPEG bauda 4 Didelis apytiksliai 24,1 MB 10 400 kadrų Daugiau nei 1000 kadrų
Vidutinis apytiksliai 14,3 MB 17 700 kadrų
Mažas apytiksliai 7,0 MB 35 400 kadrų
JPEG normalus 4 Didelis apytiksliai 12,2 MB 20 600 kadrų Daugiau nei 1000 kadrų
Vidutinis apytiksliai 7,2 MB 34 400 kadrų
Mažas apytiksliai 3,6 MB 68 800 kadrų
JPEG pagrindinis 4 Didelis apytiksliai 5,3 MB 39 900 kadrų Daugiau nei 1000 kadrų
Vidutinis apytiksliai 3,4 MB 65 200 kadrų
Mažas apytiksliai 1,9 MB 123 000 kadrų

Skaičiai pateikti ProGrade Digital COBALT 1700R 325 GB atminties kortelei (2021 m. rugsėjo mėn.) su NIKKOR Z 50 mm f/1.8S objektyvu, pritvirtintu prie fotoaparato.

Nuotraukų, kurias galima išsaugoti atminties kortelėje arba atminties buferyje, skaičius priklauso nuo įrašytos siužeto.

Maksimalus ekspozicijų skaičius, kurį galima išsaugoti atminties buferyje esant ISO 100. Kai kuriais atvejais gali sumažėti, įskaitant kai:

  • optimalaus suspaudimo ([ m ]) JPEG parinktis pasirinkta [ Vaizdo kokybė ] arba
  • [ ON ] yra pasirinktas [ Auto Distortion Control ].

Daroma prielaida, kad paveikslėliuose [ Image quality ] pasirinkta dydžio prioriteto parinktis (parinktis, nepažymėta [ m ]). Pasirinkus optimalaus glaudinimo ([ m ]) parinktį, failo dydis padidėja; atitinkamai mažėja vaizdų skaičius ir buferio talpa.