Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Prisijunkite prie kitų fotoaparatų

G mygtukas U F tinklo meniu

Prisijunkite prie kitų kamerų užrakto arba laikrodžio sinchronizavimui.

Sinchronizuotas leidimas

Norėdami sinchronizuoti užrakto atleidimą su tame pačiame tinkle esančių fotoaparatų užrakto atleidimu, pasirinkite [ ON ].

Ryšio nustatymai

Pridėkite kameros tinklo profilius. Šį elementą taip pat galima naudoti norint pasirinkti iš esamų tinklo profilių.

Sukurti profilį

Sukurkite naujus tinklo profilius ( 0 sinchronizuotas leidimas ).

  • Jei jau yra daugiau nei vienas profilis, galite paspausti J , kad pasirinktumėte profilį ir prisijungtumėte prie pasirinkto tinklo.
  • Norėdami redaguoti esamą profilį, pažymėkite jį ir paspauskite 2 .
Parinktis apibūdinimas
[ Bendra ]
  • [ Profilio pavadinimas ]: pervardykite profilį. Numatytasis profilio pavadinimas yra toks pat kaip tinklo SSID.
  • [ Apsauga slaptažodžiu ]: pasirinkite [ Įjungta ], kad prieš pakeičiant profilį būtų įvestas slaptažodis. Norėdami pakeisti slaptažodį, pažymėkite [ On ] ir paspauskite 2 .
[ TCP/IP ]

Sureguliuokite infrastruktūros ryšių TCP/IP nustatymus. Būtinas IP adresas.

  • Jei [ ĮJUNGTA ] pasirinkta [ Gauti automatiškai ], IP adresas ir antrinio tinklo kaukė infrastruktūros režimo ryšiams bus gauti per DHCP serverį arba automatinį IP adresavimą.
  • Pasirinkite [ OFF ], jei norite rankiniu būdu įvesti IP adresą ([ Adresas ]) ir antrinio tinklo kaukę ([ Kaukė ]).

Kopijuoti į/iš kortelės

Bendrinkite tinklo profilius.

  • Jei įdėtos dvi atminties kortelės, profiliai bus nukopijuoti į kortelę, esančią 1 lizde, ir iš jos.
Parinktis apibūdinimas
[ Kopijuoti profilį iš kortelės ] Nukopijuokite profilius iš šakninio atminties kortelės katalogo į fotoaparato profilių sąrašą.
[ Kopijuoti profilį į kortelę ]

Nukopijuokite profilius iš fotoaparato į atminties kortelę. Pažymėkite profilį ir paspauskite J , kad nukopijuotumėte jį į atminties kortelę.

  • Slaptažodžiu apsaugotų profilių kopijuoti negalima.

Nutraukti dabartinį ryšį

Nutraukite ryšį su dabartiniu tinklu.

Grupės pavadinimas

Pasirinkite grupę sinchronizuotam leidimui. Užrakto atleidimas sinchronizuojamas toje pačioje grupėje esančiose tinklo kamerose.

Pagrindinis / nuotolinio valdymo pultas

Kiekvienai kamerai pasirinkite vaidmenį iš „pagrindinio“ ir „nuotolinio“. Paspaudus pagrindinės kameros užrakto atleidimo mygtuką, atleidžiamos visų nuotolinių fotoaparatų, kurie yra tame pačiame tinkle ir toje pačioje grupėje, užraktai.

Nuotolinio fotoaparato sąrašas

Pagrindinė kamera rodo prijungtų nuotolinių kamerų sąrašą.

Sinchronizuoti datą ir laiką

Nustatykite nuotolinių kamerų laikrodžius pagal datą ir laiką, kurį praneša pagrindinė kamera ( 0 Kameros laikrodžių sinchronizavimas ).