Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Balso įrašų atkūrimas

Norėdami atkurti balso atmintines, paspauskite mygtuką b , kai peržiūrite nuotraukas, pažymėtas h piktogramomis.

Atkūrimo nutraukimas

Paspaudus užrakto atleidimo mygtuką arba naudojant kitus fotoaparato valdiklius, atkūrimas gali baigtis. Atkūrimas baigiasi automatiškai, kai pasirenkama kita nuotrauka arba išjungiamas fotoaparatas.

i meniu

Balso atmintines taip pat galima leisti paryškinus [ Play voice memo ] atkūrimo i meniu ir paspaudus J

Balso atmintinių trynimas

Norėdami ištrinti balso atmintinę iš esamos nuotraukos, paspauskite mygtuką O ( Q ); bus rodomas patvirtinimo dialogo langas, kaip parodyta.

  • Norėdami ištrinti ir nuotrauką, ir balso atmintinę, pažymėkite [ Paveikslėlis ir balso atmintis ] ir paspauskite O ( Q ).
  • Norėdami ištrinti tik balso atmintinę, pažymėkite [ Tik balso atmintis ] ir paspauskite O ( Q ).
  • Norėdami išeiti neištrindami nei nuotraukos, nei balso atmintinės, paspauskite D .
  • Dviejų formatų nuotraukose galite pasirinkti ištrinti balso atmintinę tik iš paveikslėlio, esančio dabartiniame lizde esančioje kortelėje, patvirtinimo dialogo lange pasirinkę [ Pasirinkta nuotrauka ], tada pasirinkę [ Tik balso atmintis ].