Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Taškai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį filmuojant vaizdo įrašus

Įrašydami vaizdo įrašą atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  • Kiekvienas vaizdo įrašas gali būti iki 125 minučių trukmės.
  • Kiekvienas vaizdo įrašas, įrašytas į 32 GB ar mažesnės talpos kortelę, bus išsaugotas daugiausiai 8 failuose. Kiekvienas iš šių failų bus ne daugiau kaip 4 GB dydžio. Failų skaičius ir kiekvieno failo ilgis priklauso nuo parinkčių, pasirinktų [ Kadrų dydis / kadrų dažnis ].
  • Jei [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ] yra pasirinktas [ProRes 422 HQ 10-bit (MOV)] vaizdo įrašymo meniu, o atminties kortelės talpa yra 32 GB ar mažesnė, įrašymas bus automatiškai baigtas, kai failas pasieks 4 GB. . Vaizdo įrašai neįrašomi keliuose failuose.
  • Atsižvelgiant į atminties kortelės įrašymo greitį, fotografavimas gali baigtis nepasiekus maksimalaus ilgio.
  • Vaizdo įrašo negalima įrašyti į XQD atminties korteles, kurių talpa 32 GB ar mažesnė, kai [ N-RAW 12-bit (NEV) ] arba [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ] yra pasirinktas [ Video file type ]. vaizdo įrašymo meniu.
  • Piktograma 0 ( 0 piktograma 0 ) rodo, kad vaizdo įrašų įrašyti negalima.
  • [ Taškinis matavimas ] negalimas filmuojant.
  • Blykstės apšvietimo ( 0 Naudojant fotoaparato blykstę ) naudoti negalima.

Vaizdo įrašymas: fotografavimo režimas

Ekspozicijos nustatymai, kuriuos galima reguliuoti filmavimo metu, skiriasi priklausomai nuo fotografavimo režimo:

Režimas Diafragma Užrakto greitis ISO jautrumas 2
P , S1 3
A 4 3
M 4 4 44

Ekspozicijos valdymas S režimu yra toks pat kaip ir P režimu.

Maksimalus ISO jautrumas vaizdo įrašams, įrašytiems su [ ON ], pasirinktu [ Electronic VR ] vaizdo įrašymo meniu, yra ISO 25600.

Viršutinę ISO jautrumo ribą galima pasirinkti naudojant vaizdo įrašymo meniu elementą [ ISO jautrumo nustatymai ] > [ Didžiausias jautrumas ].

Jei vaizdo įrašymo meniu [ ISO jautrumo nustatymai ] > [ Automatinis ISO valdymas (režimas M) ] pasirinktas [ ON ], viršutinę ISO jautrumo ribą galima pasirinkti naudojant [ Maksimalus jautrumas ].

Baltos spalvos balanso reguliavimas vaizdo įrašymo metu

Baltos spalvos balansą galima reguliuoti vaizdo įrašymo metu laikant U mygtuką ir sukant komandų ratuką.

Fiksuoto užrakto greičio naudojimas

Režimu M užrakto greitis gali būti nustatytas nuo 1/25 s iki 1/32000 s (lėčiausias galimas užrakto greitis kinta priklausomai nuo kadrų dažnio ) .

Belaidžiai nuotolinio valdymo pultai ir nuotolinio valdymo laidai

Jei pasirinktas [ Įrašyti vaizdo įrašus ], pasirinktas tinkintam nustatymui g2 [ Custom controls ] > [ Shutter-release mygtukas ], pasirenkamų belaidžių nuotolinio valdymo pultelių ir nuotolinio valdymo laidų užrakto atleidimo mygtukus galima paspausti iki pusės, kad būtų sufokusuotas, arba nuspausti iki galo, kad pradėtumėte. ir baigti vaizdo įrašymą.

Išorinio mikrofono naudojimas

Vaizdo įrašų garsui įrašyti galima naudoti trečiųjų šalių mikrofonus su 3,5 mm mini lizdu.

  • Vaizdo įrašymo meniu naudokite [ Mic jack plug-in power ], kad pasirinktumėte, ar išorinio mikrofono maitinimas tiekiamas iš fotoaparato ( 0 Mic Jack Plug-in Power ).