Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Matavimas

G mygtukas U C fotografavimo meniu

Matavimas nustato, kaip fotoaparatas nustato ekspoziciją.

Parinktis apibūdinimas
L [ Matricinis matavimas ] Kamera matuoja platų kadro plotą ir nustato ekspoziciją pagal tonų pasiskirstymą, spalvą, kompoziciją ir atstumą, kad rezultatai būtų artimi tiems, kurie matomi plika akimi.
M [ Centrinis svertinis matavimas ]
  • Kamera didžiausią svorį priskiria kadro centrui. Šis režimas gali būti naudojamas, pavyzdžiui, su objektais, kurie dominuoja kompozicijoje.
  • Centrinis svertinis matavimas taip pat rekomenduojamas, kai naudojami filtrai, kurių ekspozicijos koeficientas (filtro koeficientas) didesnis nei 1 ×.
  • Didžiausio svorio priskirto ploto dydį galima pasirinkti naudojant pasirinktinį nustatymą b5 [ Center-weighted area ].
  • Matuojama sritis gali būti rodoma arba paslėpta naudojant pasirinktinius nustatymus d18 [ Custom monitor shooting display ] ir d19 [ Custom Vaizdo ieškiklio fotografavimo ekranas ].
N [ Taškinis matavimas ]
  • Kamera matuoja 4 mm skersmens apskritimą (atitinka maždaug 1,5 % kadro). Taip užtikrinama, kad objektas bus tinkamai eksponuojamas net tada, kai fonas yra daug šviesesnis arba tamsesnis.
  • Išmatuota sritis yra sutelkta į dabartinį fokusavimo tašką. Jei [ Auto-area AF ] yra pasirinktas AF srities režimui ( 0 AF-Area Mode ), fotoaparatas vietoj to matuos centrinį fokusavimo tašką.
t [ Paryškintas matavimas ] Fotoaparatas didžiausią svorį priskiria akcentams. Naudokite šią parinktį, kad sumažintumėte detalių praradimą ryškiuose taškuose, pavyzdžiui, fotografuodami scenoje apšviestus atlikėjus.