Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

N-Log vaizdo įrašymas

Žurnalo įrašymas naudoja šviesos lygius, suskaitmenintus naudojant žurnalo funkciją. Norėdami įjungti žurnalo įrašymą naudojant unikalų Nikon N-Log ” žurnalo funkciją, pasirinkite [ N-RAW 12 bitų (NEV) ], [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ], [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ] arba [ H.265 10-bit ( MOV) ] vaizdo įrašymo meniu ir pasirinkite [ N-Log ] kaip tono režimą. Pasirinkite N-Log, kad išsaugotumėte detales šviesiose ir šešėlinėse vietose ir išvengtumėte pernelyg sočiųjų spalvų filmuojant.

 • Fotografavimo ekrane pasirodys n .
 • Vaizdo įrašų, nufilmuotų naudojant [ H.265 10-bit (MOV) ], pasirinktą [ Video file type ], o ISO jautrumas nustatytas kuo mažesnis (ISO 800), yra 12 padalų (1300 %).
 • N-Log įrašymas skirtas filmuotai medžiagai, kuri bus apdorota naudojant spalvų rūšiavimą po gamybos. Spalvų klasifikavimas gali būti naudojamas norint pasiekti kelis efektus iš vienos sekos apdorojant ją skirtingais būdais.
 • Norint nustatyti spalvas, reikalinga suderinama trečiosios šalies programinė įranga.
 • Pritaikius N-Log 3D LUT rūšiuojant spalvas gaunamas vaizdo įrašas, kuris puikiai rodomas monitoriuose, suderinamuose su Rec. 709.

Įspėjimai: N-Log vaizdo įrašas

 • Mažiausia galima vaizdo įrašymo meniu elemento [ ISO jautrumo nustatymai ] > [ Didžiausias jautrumas ] reikšmė yra ISO 1600.
 • Mažiausia vaizdo įrašymo meniu elemento [ ISO jautrumo nustatymai ] > [ ISO jautrumas (režimas M) ] reikšmė yra ISO 800.
 • ISO jautrumas nuo Hi 0.3 iki Hi 2.0 nepasiekiamas.
 • Vaizdo įrašymo meniu nepasiekiami [ Set Picture Control ] ir [ High ISO NR ].
 • Elementas [ Active D-Lighting ] vaizdo įrašymo meniu yra nustatytas į [ Off ] ir jo pakeisti negalima.
 • Ekranas monitoriuje gali mirgėti arba atrodyti grūdėtas.
 • Fotoaparatui gali kilti problemų fokusuojant naudojant automatinį fokusavimą, tačiau tai nereiškia, kad yra gedimas.

Žiūrėti pagalbinę priemonę

Galite pastebėti, kad N-Log įrašymo metu peržiūrai fotografavimo ekrane trūksta kontrasto. Pasirinkus [ ON ] tinkintam nustatymui g11 [ View assist ], spalvos supaprastinamos ir padidėja kontrastas.

 • Fotografavimo ekrane pasirodys p .
 • Faktiškai įrašytos filmuotos medžiagos spalvos neturi įtakos.
 • Kontrastas taip pat padidėja, kai N-Log filmuota medžiaga žiūrima fotoaparate.