Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Formatuokite atminties kortelę

G mygtukas U B sąrankos meniu

Formatuokite atminties korteles. Atminties kortelės, kurios buvo suformatuotos kompiuteryje arba kitoje kameroje, prieš naudojant turi būti suformatuotos naudojant šią parinktį. Norėdami pradėti formatavimą, pasirinkite atminties kortelės lizdą ir pasirinkite [ Taip ]. Atminkite, kad formatuojant visam laikui ištrinamos visos kortelės nuotraukos ir kiti duomenys. Prieš formatuodami būtinai pasidarykite atsargines kopijas, jei reikia.

Dėmesio: formatavimo metu

Neišjunkite fotoaparato ir neišimkite atminties kortelių, kol ekrane neišnyks pranešimas [ Formatting memory card ].

Formatavimo mygtukai

Laikant abu formatavimo ( O / Q ir S / Q ) mygtukus nuspaustus ilgiau nei dvi sekundes, rodomas dialogo langas, raginantis pasirinkti kortelę formatuoti.

„Taip (visas formatas)“

Formatuojant suderinamas CFexpress atminties korteles, pasirinkus atminties kortelės angą, vietoj paprasto [ Taip ], jums bus pateiktos parinktys [ Taip (visas formatas) ] ir [ Taip (greitasis formatas) ].

  • Pasirinkite [ Taip ( pilnas formatas ) ] atlikti pilną formatavimą, ištrinant duomenis iš visų kortelės sričių. Ši parinktis rekomenduojama vartotojams, kurie nori užtikrinti, kad visi duomenys būtų ištrinti arba kurie mano, kad fotoaparato nuskaitymo iš kortelės ir įrašymo į ją greitis sulėtėjo, ir nori padidinti duomenų perdavimo greitį.
  • Norėdami formatuoti kortelę naudodami esamą formatavimo metodą, pasirinkite [ Taip ( greitas formatas ) ].

Atsargiai: Visas formatas

Visas formatas užtrunka ilgiau nei greitasis formatavimas.

„Greitas formatas“ prieš „visą formatą“

Greitas formatavimas perrašo tik failų sistemos informaciją, o tikrieji failo duomenys lieka nepažeisti. Priešingai, atliekant visą formatavimą CFexpress atminties kortelėje, visi duomenys ištrinami. Rekomenduojame visiškai suformatuoti CFexpress atminties korteles prieš išmetant arba perduodant nuosavybę.