Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Tylos režimas

G mygtukas U B sąrankos meniu

Pasirinkite [ ON ], kad pakeistumėte parinktis, pasirinktas [ Camera sounds ] sąrankos meniu ir nutildyti elektroninis užraktas ir pyptelėjimo garsiakalbis fotografuojant.

  • Pasirinkus [ ON ], kiti fotoaparato garsai taip pat slopinami. Tačiau tai visiškai nenutildo fotoaparato. Fotoaparato garsai vis tiek gali būti girdimi, pavyzdžiui, automatinio fokusavimo ar diafragmos reguliavimo metu, pastaruoju atveju labiausiai pastebima esant mažesnėms diafragmoms (ty kai f skaičiai yra didesni) nei f/5,6.
  • Tam tikromis aplinkybėmis kadrų judėjimo sparta gali sumažėti.
  • Ilgos ekspozicijos triukšmo mažinimas išjungtas.
  • Papildomai įsigyjami blykstės neįsijungia.
  • Tylusis režimas nutildo elektroninį užraktą ir pyptelėjimą bei kitus fotoaparato garsus, tačiau neatleidžia fotografų nuo būtinybės gerbti savo subjektų privatumą ir vaizdo teises.

Budėjimo laikmatis

Net kai [ Silent mode ] yra pasirinktas [ ON ], suaktyvinus budėjimo laikmatį arba pasibaigus jo galiojimo laikui, pasigirs garsas. Norėdami nutildyti budėjimo režimo laikmatį, pasirinkite [ No limit ] pasirinktiniame nustatyme c3 [ Išjungimo delsa ] > [ Budėjimo laikmatis ].