Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Naujos užrakto garso ir garsumo parinktys

Naujos parinktys buvo pridėtos prie [ Kameros garsai ] elementą sąrankos meniu. Užrakto garsą dabar galima nustatyti atskirai nuo kitų elektroninių garsų. Taip pat galite pasirinkti užrakto garso tipus.

Parinktis apibūdinimas
[ Užrakto garsas ] Jei pasirinkta [ ON ], atleidus užraktą, fotoaparatas skleis garsą.
[ Apimtis ] Pasirinkite elektroninio užrakto garso garsumą iš penkių parinkčių.
[ Tipas ] Pasirinkite iš 5 užrakto garso tipų.
[ pypsėjimas ]
  • Tokia pati kaip funkcija [ Beep on/off ] su fotoaparato „C“ programinės aparatinės įrangos versija 3.xx arba senesne. Jei pasirinksite [ Įjungta ] arba [ Išjungta (tik jutikliniai valdikliai) ], pypsi, kai:

    • laikmatis skaičiuoja atgal,
    • fotografavimas su intervaliniu laikmačiu, vaizdo įrašymas su intervalu arba fokusavimo perjungimas,
    • fotoaparatas sufokusuoja fotografavimo režimu (atminkite, kad tai netaikoma, jei fokusavimo režimui pasirinktas AF-C arba jei [ Release ] pasirinktas pasirinktiniam nustatymui a2 [ AF-S prioriteto pasirinkimas ]), arba
    • naudojami jutikliniai valdikliai (tačiau atminkite, kad jutiklinių valdiklių pyptelėjimai neskambės, jei pasirinkta [ Išjungta (tik jutikliniai valdikliai) ]).
  • Pasirinkite [ Išjungta ], kad išjungtumėte garsiakalbį.
[ Apimtis ] Pasirinkite iš trijų pyptelėjimo garsumo parinkčių.
[ Pitch ] Pasirinkite pyptelėjimo aukštį iš [ High ] ir [ Low ].