Varat augšupielādēt attēlus viedtālruņos vai planšetdatoros (viedierīcēs) vai datoros. Tālāk ir norādītas iespējas, kā to izdarīt. Papildinformāciju skatiet uzziņu rokasgrāmatā: “Savienojuma izveide ar datoriem un televizoriem” ( Savienojuma izveide ar datoriem un televizoriem ), “Iebūvēts bezvadu savienojums” ( Iebūvēts bezvadu savienojums ) un “Ethernet/WT-6” ( Ethernet/WT-6 ).

Attēlu augšupielāde viedierīcēs

Izmantojiet lietotni SnapBridge, lai augšupielādētu attēlus, izmantojot kamerā iebūvēto Wi-Fi vai Bluetooth.

Attēlu augšupielāde datorā vai FTP serverī

Ir pieejamas vairākas iespējas attēlu augšupielādei datorā.

Iebūvēts Wi-Fi

Izmantojiet kamerā iebūvēto Wi-Fi, lai augšupielādētu attēlus datorā, izmantojot bezvadu savienojumu.

WT-6 bezvadu raidītājs

Izmantojiet papildu WT-6 bezvadu raidītāju, lai izveidotu savienojumu ar bezvadu tīkliem un augšupielādētu attēlus datoros vai ftp serveros. WT-6 piedāvā uzticamākus bezvadu savienojumus nekā kamerā iebūvētais Wi-Fi.

Ethernet

Izveidojiet savienojumu ar tīkliem, izmantojot Ethernet kabeli, kas pievienots kameras Ethernet savienotājam, un augšupielādējiet attēlus datoros vai ftp serveros.

USB

Savienojiet kameru ar datoru, izmantojot USB kabeli, un pārsūtiet attēlus, izmantojot datora lietojumprogrammu NX Studio.

Bezvadu raidītāja utilīta

Augšupielādējot attēlus datorā, izmantojot kamerā iebūvēto Wi-Fi, WT‑6 vai Ethernet savienojumu, jums būs nepieciešama datora programmatūra Wireless Transmitter Utility.

Lietotne SnapBridge un datoru lietojumprogrammas
  • Lietotne SnapBridge ir pieejama Apple App Store® un Google Play™.

  • Nikon datora programmatūra ir pieejama Nikon lejupielādes centrā. Pārbaudiet versiju un sistēmas prasības un noteikti lejupielādējiet jaunāko versiju.
    https://downloadcenter.nikonimglib.com/