Jūsu Nikon kamerai ir pieejami dažādi aksesuāri.

Barošanas avoti
 • EN-EL18c uzlādējams litija jonu akumulators : EN-EL18c akumulatorus var izmantot ar Nikon D6 digitālajām kamerām. EN-EL18c akumulatorus var uzlādēt un kalibrēt, izmantojot MH-26a akumulatoru lādētājus.

  • Var izmantot arī akumulatorus EN-EL18b/EN-EL18a/EN-EL18. Tomēr ņemiet vērā, ka ar vienu uzlādi ar EN-EL18 var uzņemt mazāk attēlu nekā ar EN-EL18c/EN-EL18b/EN-EL18a ( akumulatora izturība ).

 • MH-26a akumulatora lādētājs : MH-26a var izmantot, lai uzlādētu akumulatorus EN-EL18c/EN-EL18b/EN-EL18a/EN-EL18. MH-26a var izmantot arī akumulatoru kalibrēšanai.

  • MH-26a vietā var izmantot akumulatoru lādētājus MH-26.

 • EP-6 strāvas savienotājs, EH-6c maiņstrāvas adapteris : izmantojiet maiņstrāvas adapterus, lai ilgstoši darbinātu kameru.

Piederumu apavu pārvalki

BS-3/BS-1 piederumu pieslēgvietas vāciņi : piederumu pieslēgvietas vāciņi aizsargā piederumu pieslēgvietu, ja nav pievienota zibspuldze ( BS-3 piederumu pieslēgvietas vāciņš ).

Ķermeņa vāciņi

BF-1B korpusa vāciņš/BF-1A korpusa vāciņš : korpusa vāciņi novērš putekļu iekļūšanu kamerā, ja nav ievietots objektīvs.

Skatu meklētāja okulāru piederumi
 • DK-19 gumijas acu uzgalis : gumijas acu uzgalis, ko var piestiprināt kameras skatu meklētājam. DK-19 padara attēlu skatu meklētājā vieglāk saskatāmu, novēršot acu nogurumu.

 • DK-17C dioptriju regulēšanas skatu meklētāja objektīvi : šos objektīvus var iemest skatu meklētāja okulārā, lai tie atbilstu tālredzīgo un tuvredzīgo fotogrāfu vajadzībām. Izvēlieties kādu no objektīviem ar –3, –2, 0, +1 un +2 m –1 dioptrijām. Pirms iegādes noteikti izmēģiniet lēcas veikalā, jo rezultāti dažādiem cilvēkiem var ievērojami atšķirties. Dioptriju regulēšanas lēcas ( Dioptriju regulēšanas skatu meklētāja lēcu pievienošana ) var izmantot dioptrijām, kas pārsniedz kameras dioptriju regulēšanas vadības diapazonu (–3 līdz +1 m– 1 ).

 • DK-17M palielināmais okulārs : kad tas ir uzstādīts kameras skatu meklētājā, DK-17M palielina palielinājumu par aptuveni 1,2x.

 • DG-2 okulāra palielinātājs : DG-2 palielina sižetu skatu meklētāja centrā. Izmantojiet to situācijās, kurās nepieciešama īpaši precīza fokusēšana.

 • DK-18 okulāra adapteris : adapteris, ko izmanto, pievienojot DG-2 palielinātājus vai DR-3 taisnleņķa skatīšanās piederumus ( okulāra adaptera noņemšana ).

 • DK-27 okulāra adapteris : DK-27 tiek piegādāts kopā ar kameru.

 • DK-14/DK-17A pretaizvīšanas meklētāja okulāri : šie skatu meklētāja okulāri novērš aizsvīšanu mitros vai aukstos apstākļos.

 • DK-17F meklētāja okulārs ar fluora pārklājumu : DK-17F tiek piegādāts kopā ar kameru. Uz aizsargstikla abām virsmām ir Nikon unikāls, viegli tīrāms fluora pārklājums.

 • DR-5 taisnleņķa skata pielikums : DR-5 pievienojas skatu meklētāja okulāram taisnā leņķī, ļaujot skatu meklētājā esošo attēlu skatīt no augšas, kad kamera tiek izmantota, lai uzņemtu attēlus “platā” (ainavas) orientācijā. . Izvēlieties kādu no palielinājumiem 1 × un 2 × * , pirmo, lai skatītu visu kadru, un otro, lai fokusēšanas laikā būtu lielāka precizitāte. Tiek atbalstīta arī dioptriju regulēšana.

  • Kad skats ir palielināts, kadra malas nav redzamas.

 • DR-4 taisnleņķa skata pielikums : DR-4 pievienojas skatu meklētāja okulāram taisnā leņķī, ļaujot skatu meklētājā esošo attēlu skatīt no augšas, kad kamera tiek izmantota, lai uzņemtu attēlus “platā” (ainavas) orientācijā. .

Filtri
 • Objektīva aizsardzībai var izmantot neitrālo krāsu (NC) filtrus.

 • Kamera nevar tikt izmantota ar lineārajiem polarizācijas filtriem. Tā vietā izmantojiet C-PL vai C-PLII cirkulāro polarizācijas filtru.

 • Ja objekts ir kadrēts pret spilgtu gaismu vai kadrā ir spilgts gaismas avots, filtri var izraisīt dubļu veidošanos. Filtrus var noņemt, ja parādās dublēti attēli.

 • RGB un 3D-RGB matricas mērīšana var nesniegt vēlamos rezultātus, izmantojot filtrus ar ekspozīcijas koeficientiem (filtra faktoriem) virs 1 × (Y44, Y48, Y52, O56, R60, X0, X1, C-PL, ND2S, ND4, ND4S, ND8, ND8S, ND400, A2, A12, B2, B8, B12); tā vietā mēs iesakām izvēlēties [ Centrā svērtā mērīšana ]. Sīkāku informāciju skatiet filtra rokasgrāmatā.

 • Filtri, kas paredzēti fotografēšanai ar īpašiem efektiem, var traucēt autofokusam vai elektroniskajam attāluma meklētājam.

Bezvadu raidītāji 1, 2

WT-6 bezvadu raidītāji : izmantojiet bezvadu raidītāju, lai augšupielādētu attēlus bezvadu tīklā vai vadītu kameru no datora, kurā darbojas Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi). Varat arī uzņemt un pārlūkot attēlus attālināti no datora vai viedierīces.

 1. Nepieciešams bezvadu tīkls un dažas pamata zināšanas par tīklu. Noteikti atjauniniet bezvadu raidītāja programmatūru uz jaunāko versiju.

 2. WT-5 bezvadu raidītājus nevar izmantot.

Bezvadu tālvadības pultis
 • Bezvadu tālvadības pultis WR-R10/WR-T10 : ja WR-R10 ir pievienots desmit kontaktu tālvadības terminālim, izmantojot WR-A10 adapteri, kameru var vadīt attālināti, izmantojot WR-T10 bezvadu tālvadības pulti.

  • WR-R10 var izmantot arī, lai vadītu radiovadāmas zibspuldzes.

  • Sinhronizētai izlaišanai, kas ietver vairāk nekā vienu kameru, sagatavojiet vairākas kameras ar pievienotām pārī savienotām WR-R10 ierīcēm.

 • Bezvadu tālvadības pults WR-1 : WR-1 vienības tiek izmantotas ar bezvadu tālvadības pultīm WR-R10 vai WR-T10 vai ar citām WR-1 tālvadības pultīm, un WR-1 vienības darbojas kā raidītāji vai uztvērēji. Ja WR-R10 vai WR-1, kas konfigurēts kā uztvērējs, ir pievienots desmit kontaktu tālvadības terminālim, WR-T10 vai otru WR-1, kas konfigurēts kā raidītājs, var izmantot, lai fotografētu attālināti. Kameras iestatījumus var arī pielāgot, izmantojot WR-1, kas konfigurēts kā raidītājs.

 • Pārliecinieties, vai WR-R10 un WR-1 programmaparatūra ir atjaunināta uz jaunākajām versijām (WR-R10 programmaparatūras versija 3.0 vai jaunāka un WR-1 programmaparatūras versija 1.0.1 vai jaunāka). Lai iegūtu informāciju par programmaparatūras atjauninājumiem, skatiet sava reģiona Nikon vietni. Sazinieties ar Nikon pilnvarotu servisa pārstāvi, atjauninot WR-R10 programmaparatūru no versijām, kas vecākas par 2.0 versiju, uz 3.0 vai jaunāku versiju.

Tālvadības termināļa piederumi

Kamera ir aprīkota ar desmit kontaktu tālvadības termināli tālvadības pultij un automātiskai fotografēšanai.

Noteikti nomainiet spailes vāciņu, kad terminālis netiek lietots. Putekļi vai citi svešķermeņi, kas uzkrājas termināla kontaktos, var izraisīt kameras darbības traucējumus.

 • MC-22/MC-22A tālvadības vadi (garums aptuveni 1 m/3,3 pēdas) : tālvadības aizvaru atbloķētāji ar ziliem, dzelteniem un melniem spailēm savienošanai ar tālvadības aizvaru iedarbināšanas ierīcēm, ļaujot vadīt, izmantojot skaņas vai elektroniskus signālus.

 • MC-30/MC-30A tālvadības vadi (garums aptuveni 80 cm/2,7 pēdas) : tālvadības aizvara atbrīvošana; var izmantot, lai samazinātu kameras vibrāciju.

 • MC-36/MC-36A Tālvadības vadi (garums aptuveni 85 cm/2,8 pēdas) : tālvadības aizvara atbrīvošana ar taimeriem fotografēšanai ar intervāla taimeri.

 • MC-21/MC-21A pagarinātāji (garums aptuveni 3 m/9,9 pēdas) : var savienot ar ML-3 vai MC-sērijas 20, 22, 22A, 23, 23A, 25, 25A, 30, 30A, 36, vai 36A, taču ņemiet vērā, ka divus vai vairākus pagarinātājus nevar savienot kopā.

 • MC-23/MC-23A Savienojuma vadi (garums aptuveni 40 cm/1,4 pēdas) : izmantojiet MC-23 vai 23A, lai savienotu divas kameras caur to desmit kontaktu spailēm vienlaicīgai darbībai.

 • MC-25/MC-25A adaptera vadi (garums aptuveni 20 cm/7,9 collas) : desmit kontaktu uz divu kontaktu adaptera vadi savienošanai ar ierīcēm ar divu kontaktu spailēm, ieskaitot radio vadības komplektu MW-2, MT- 2 intervālometrs un ML-2 moduļu vadības komplekts.

 • WR-A10 WR adapteris : adapteris, ko izmanto, lai savienotu WR-R10 bezvadu tālvadības pultis ar kamerām ar desmit kontaktu tālvadības spailēm.

 • ML-3 moduļa tālvadības pults komplekts : ļauj izmantot infrasarkano staru tālvadības pulti diapazonā līdz 8 m (26,2 pēdām).

USB kabeļi
 • UC-E24 USB kabelis : USB kabelis ar C tipa savienotāju savienošanai ar kameru un A tipa savienotāju savienošanai ar USB ierīci.

 • UC-E25 USB kabelis : USB kabelis ar diviem C tipa savienotājiem.

HDMI kabeļi

HC-E1 HDMI kabelis : HDMI kabelis ar C tipa savienotāju savienošanai ar kameru un A tipa savienotāju savienošanai ar HDMI ierīcēm.

Mikrofoni
 • ME-1 stereomikrofons : pievienojiet ME-1 kameras mikrofona ligzdai, lai ierakstītu stereo skaņu. Izmantojot ārējo mikrofonu, tiek samazināta iespēja uztvert aprīkojuma troksni, piemēram, skaņas, ko objektīvs rada autofokusa laikā.

 • Bezvadu mikrofons ME-W1 : bezvadu Bluetooth mikrofons. Izmantojiet ME-W1 ierakstīšanai ārpus kameras.

Savienotāju vāki

UF-6 savienotāja vāciņš stereo mini spraudņa kabeļiem : novērš nejaušu mini spraudņu kabeļu atvienošanu papildu ME-1 stereo mikrofoniem.

Saderīgi aksesuāri
 • Pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts vai reģiona.

 • Jaunāko informāciju skatiet mūsu tīmekļa vietnē vai brošūrās.

BS-3 piederumu apavu vāciņš

Komplektācijā iekļauto piederumu apavu pārsegu var izmantot, lai aizsargātu piederumu apavu vai novērstu no apavu metāla daļām atstarotās gaismas parādīšanos fotogrāfijās. Vāks ieslīd kurpē, kā parādīts attēlā. Lai noņemtu vāciņu, stingri turiet kameru, nospiediet vāciņu uz leju ar īkšķi un bīdiet to norādītajā virzienā.

Dioptriju regulēšanas skatu meklētāja lēcu pievienošana

Pirms dioptriju regulēšanas skatu meklētāja objektīva pievienošanas noņemiet skatu meklētāja okulāru DK-17F. Vienlaicīgi nospiediet okulāra adaptera abās pusēs esošos aizbīdņus, lai atbrīvotu okulāra fiksatoru ( q ), un pēc tam atskrūvējiet okulāru, kā parādīts attēlā ( w ).

Okulāra adaptera noņemšana

Vienlaicīgi nospiediet un paceliet fiksatorus abās pusēs ( q ) un noņemiet adapteri, kā parādīts attēlā ( w ).

HDMI/USB kabeļa klips

Lai novērstu nejaušu atvienošanu, pievienojiet komplektācijā iekļauto klipsi HDMI kabeļiem vai komplektācijā iekļautajam USB kabelim, kā parādīts attēlā (ņemiet vērā, ka klips var neatbilst visiem trešo pušu HDMI kabeļiem). Attēlos parādīts USB kabelis.

USB kabelis

HDMI kabelis

HDMI kabelis un USB kabelis tiek izmantoti vienlaikus

Strāvas savienotāja un maiņstrāvas adaptera pievienošana

Pirms papildu strāvas savienotāja un maiņstrāvas adaptera pievienošanas izslēdziet kameru.

 1. Noņemiet BL-6 akumulatora nodalījuma vāku.

  Paceliet akumulatora nodalījuma vāka fiksatoru, pagrieziet to atvērtā ( A ) pozīcijā ( q ) un noņemiet BL-6 akumulatora nodalījuma vāku ( w ).

 2. Pievienojiet EH-6c maiņstrāvas adapteri EP-6 strāvas savienotājam.

  • Pārvelciet līdzstrāvas kabeli pāri strāvas savienotāja kabeļa vadotnei ( q ) un bīdiet to uz leju, līdz tas atrodas slota apakšā.

  • Ievietojiet līdzstrāvas spraudni DC IN savienotājā ( w ).

 3. Ievietojiet strāvas savienotāju.

  Pilnībā ievietojiet strāvas savienotāju akumulatora nodalījumā, kā parādīts attēlā.

 4. Nofiksējiet strāvas savienotāju.

  • Pagrieziet fiksatoru aizvērtā pozīcijā ( q ) un nolokiet to, kā parādīts attēlā ( w ).

  • Lai novērstu strāvas savienotāja atvienošanu darbības laikā, pārliecinieties, vai tas ir droši nofiksēts.

  • Akumulatora līmenis netiek parādīts augšējā vadības panelī, kamēr kamera tiek darbināta no maiņstrāvas adaptera un strāvas savienotāja.