Jaunās funkcijas, kas pieejamas ar kameras “C” programmaparatūras versiju 1.30, ir aprakstītas tālāk.

Fokusa punkta izvēles ātrums (C 1.20 un jaunāki)

Opcija [ Fokusa punkta izvēles ātrums ] ir pievienota pielāgotajam iestatījumam a17 [ Focus point options ]. Ātrumu, ar kādu fokusa punktus var pārslēgt fotografēšanai ar skatu meklētāju, turot kursortaustiņa pogu 1 , 3 , 4 vai 2 , var izvēlēties no [ Normāls ], [ Augsts ] un [ Īpaši augsts ].

Ekspozīcijas uzturēšana (C 1.30 un jaunāki)

Jauna opcija [ Saglabāt exp. kad f/ mainās ], ir pievienots pielāgoto iestatījumu izvēlnei pozīcijā b8. Ekspozīcijas režīmā M tādas darbības kā maiņa pret objektīvu ar atšķirīgu diafragmas atvēruma diapazonu, kad [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Auto ISO sensitivity control ] ir atlasīts [ Izslēgts ] fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē, var izraisīt neparedzētas diafragmas izmaiņas un attiecīgi arī iedarbībai. Izvēloties opciju, kas nav [ Ekspozīcijas uzturēšana izslēgta ] opcijai [ Keep exp. ja f/ mainās ], ļauj kamerai pielāgot aizvara ātrumu vai ISO jutību, lai ekspozīcija būtu nemainīga.

  • Ekspozīcijas uzturēšana arī saglabā ekspozīciju nemainīgu, ja:

    • pielāgot tālummaiņas objektīvus, kuriem ir dažādas maksimālās apertūras minimālajā un maksimālajā tālummaiņā,

    • pievienojiet telekonvertoru vai

    • mainiet fotografēšanas attālumu, izmantojot mikroobjektīvu.

  • Iestatījumu var mainīt, lai kompensētu diafragmas atvēruma izmaiņas, var izvēlēties no [ Shutter speed ] un [ ISO sensitivity ]. Izvēlieties [ Ekspozīcijas uzturēšana izslēgta ], lai atspējotu ekspozīcijas uzturēšanu.

  • Atkarībā no objektīva un fotografēšanas apstākļiem kamerai dažkārt var neizdoties saglabāt nemainīgu ekspozīciju.

  • Ekspozīcijas uzturēšana nav pieejama filmām.

Fotografēšanas funkciju atsaukšana (C 1.20 un jaunākas versijas)

Vienums [ Atsaukt fotografēšanas funkcijas (turēšana) ] ir pievienots pielāgotajam iestatījumam f3 [ Pielāgotas vadīklas ]. Piešķirot šo lomu vadīklai, varat atsaukt atmiņā iepriekš saglabātās vērtības tādiem iestatījumiem kā ekspozīcijas režīms un mērīšana, vienreiz nospiežot vadīklu skatu meklētāja fotografēšanas laikā. Iepriekšējās vērtības var atjaunot, otrreiz nospiežot vadības pogu.

  • Lai izvēlētos iestatījumus, kas tiek atsaukti, nospiežot pogu, iezīmējiet [ Recall shooting functions (hold) ] un nospiediet 2 . Pieejamie vienumi un opcijas lielākoties tiek koplietotas ar [ Atsaukt fotografēšanas funkcijas ]. Izņēmums ir opcijai [ AF-ON ] izvēlētā opcija, kuru nevar saglabāt, izmantojot [ Atsaukt fotografēšanas funkcijas (turēšana) ].

  • Ekspozīcijas režīma indikatori skatu meklētājā un augšējā vadības panelī mirgo, kamēr ir spēkā atsauktie iestatījumi.

  • Pēc iestatījumu atsaukšanas varat pielāgot aizvara ātrumu un diafragmas atvērumu, izmantojot komandu ciparripas.

    • Pielāgojumi režīmam P tiek veikti, izmantojot elastīgu programmu.

    • Ja pielāgotajam iestatījumam b4 [ Vienkārša ekspozīcijas kompensācija ] ir atlasīta cita opcija, nevis [ Izslēgts ], ekspozīcijas kompensāciju var pielāgot, griežot komandu ciparripu.

  • Nosacījumi, kādos iestatījumus nevar saglabāt vai atsaukt, ir tādi paši kā [ Atsaukt fotografēšanas funkcijas ].

  • [ Atsaukt fotografēšanas funkcijas (turēšana) ] var piešķirt [ Priekšskatījuma pogai ], [ Fn1 pogai ], [ Fn2 pogai ], [ Fn pogai vertikālai fotografēšanai ], [ AF-ON pogai ], [ Apakšatlases centram ], [ AF-ON poga vertikālai fotografēšanai ], [ Filmas ierakstīšanas poga ] vai [ Objektīva fokusa funkciju pogas ].

Jauna apakšatlases centra opcija (C 1.20 un jaunāka versija)

Pielāgoto iestatījumu izvēlnei f13 pozīcijā ir pievienota jauna opcija [ Prefer sub-selector center ]. Lai gan noklusējuma iestatījumos apakšselektoru nevar izmantot, lai novietotu fokusa punktu, kamēr centrs ir nospiests, izvēloties [ Izslēgts ] vienumam [ Prefer sub-selctor center ], varat turēt centrā un joprojām pozicionēt fokusa punktu, nospiežot apakšpogu. atlasītāju uz augšu, uz leju, pa kreisi vai pa labi.

  • Tas ļauj pozicionēt fokusa punktu, vienlaikus izmantojot apakšatlases centru lomā, kas izvēlēts pielāgotajam iestatījumam f3 [ Pielāgotas vadīklas ] > [ Apakšatlases centrs ]. Īpaši jāatzīmē, ka, ja [ AF-area mode ] ir piešķirts apakšselektora centram, tagad varat turēt apakšselektora centru, lai īslaicīgi pārslēgtu AF apgabala režīmus, nezaudējot iespēju izvēlēties fokusa punktu. .

Automātiskā AF precīzā regulēšana (C 1.11 un jaunākas versijas)

Ir mainīta uzvedne, kas tiek parādīta tālummaiņas objektīviem sadaļā “Automātiskā AF precīzā regulēšana” ( Automātiskā AF precīzā regulēšana ) 4. darbībā. Nospiežot pogu X , jūs atgriezīsities tieši dialoglodziņā, kurā varēsiet izvēlēties atlikušo tālummaiņas pozīciju ([ WIDE ] vai [ TELE ]).

Bija

Pēc AF precīzās noregulēšanas pabeigšanas maksimālajam leņķim vai maksimālajai tālummaiņai jums būs jāatkārto atlikušajam vienumam. Nospiediet pogu X , atlasiet [ Pārrakstīt vērtību esošajam objektīvam ] un atkārtojiet 2. līdz 4. darbību.

Ir tagad

Kad esat pabeidzis AF precīzo regulēšanu maksimālajam leņķim vai maksimālajai tālummaiņai, nospiediet pogu X un izvēlieties atlikušo tālummaiņas pozīciju ([ WIDE ] vai [ TELE ]). Atkārtojiet 3. un 4. darbību, lai pabeigtu atlasītā vienuma automātisko precizēšanu.

Joslas izvēle (C 1.10 un jaunāka versija)

Lietotāji tagad var izvēlēties diapazonu (2,4 GHz vai 5 GHz) atlasītajam SSID, veidojot savienojumu ar bezvadu tīklu, izmantojot WT-6 bezvadu raidītāju, kas pievienots D6. Lai izveidotu savienojumu ar tīkliem, kas darbojas atlasītajās joslās:

  1. Iestatīšanas izvēlnē dodieties uz [ Vadu LAN/WT ] > [ Opcijas ] > [ Maršrutētāja frekvences josla ] un izvēlieties maršrutētāja frekvenču joslu.
    • Atlasiet [ 2,4 GHz ] vai [ 5 GHz ], lai izveidotu savienojumu tikai ar tīkliem, kas darbojas izvēlētajā joslā.

    • Atlasiet [ 2,4 GHz/5 GHz ], lai izveidotu savienojumu ar tīkliem, kas darbojas jebkurā joslā.

  2. Iestatīšanas izvēlnē dodieties uz [ Vadu LAN/WT ] > [ Tīkla iestatījumi ] un atlasiet [ Izveidot profilu ].
  3. Izvēlieties [ Savienojuma vednis ].
  4. Izvēlieties savienojuma veidu un nosauciet profilu.
  5. Kad tiek prasīts izvēlēties savienojuma metodi, atlasiet [ Meklēt bezvadu tīklu ].
    • Kamera meklēs tuvumā esošos tīklus un uzskaitīs to SSID.

    • Tiks parādīti tikai tie tīkli, kas darbojas diapazonā vai joslās, kas izvēlēta [ Maršrutētāja frekvences josla ]. Josla ir norādīta blakus tīkla SSID.

    • Ja atlasāt [ 2,4 GHz/5 GHz ], veidojot savienojumu, izmantojot bezvadu maršrutētājus, kas darbojas abās joslās, kamera uzskaitīs bezvadu raidītāja noteikto joslu vai joslu SSID.

  6. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.
    • Kad iestatīšana ir pabeigta, kamera var izveidot savienojumu ar izvēlēto tīklu.

    • Kad savienojums ir izveidots, displejā [ Vadu LAN/WT ] parādās pašreizējā tīkla josla.