Ar kameru var izmantot šādu Nikon programmatūru:

Datorprogramma

Nikon datora programmatūra ir pieejama Nikon lejupielādes centrā. Pārbaudiet versiju un sistēmas prasības un noteikti lejupielādējiet jaunāko versiju.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • Camera Control Pro 2 (pieejams iegādei): vadiet kameru attālināti no datora un saglabājiet fotogrāfijas tieši datora cietajā diskā. Datora savienojuma indikators ( c ) tiks parādīts kameras augšējā vadības panelī, ja tiek palaista Camera Control Pro 2, kamēr kamera ir pievienota datoram.

  • NX Tether : izmantojiet piesietai fotografēšanai, kad kamera ir pievienota datoram. Ekspozīciju, baltā balansu un citus kameras iestatījumus var regulēt attālināti, izmantojot datora displeja vadīklas.

  • NX Studio * : skatiet un rediģējiet fotoattēlus un videoklipus, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām. NX Studio var izmantot, lai precīzi noregulētu failus Nikon unikālajā NEF/NRW (RAW) formātā un pārvērstu tos JPEG vai TIFF formātā (NEF/RAW apstrāde). Tā atbalsta ne tikai NEF/NRW (RAW) attēlus, bet arī JPEG un TIFF fotoattēlus, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām tādiem uzdevumiem kā toņu līkņu rediģēšana un spilgtuma un kontrasta uzlabošana.

    • Esošajiem lietotājiem noteikti ir jālejupielādē jaunākā versija, jo iepriekšējās versijās, iespējams, nevarēs lejupielādēt attēlus no kameras vai atvērt NEF (RAW) attēlus.

  • Bezvadu raidītāja utilīta : Wireless Transmitter Utility ir nepieciešama, ja kamera jāpievieno tīklam. Savienojiet kameru pārī ar datoru un lejupielādējiet attēlus, izmantojot Wi-Fi.

Viedtālruņu (planšetdatoru) lietotnes

Viedtālruņu lietotnes var lejupielādēt no Apple App Store® vai Google Play™. Apmeklējiet Nikon vietni, lai iegūtu jaunāko informāciju.

SnapBridge : lejupielādējiet fotoattēlus un filmas no kameras viedierīcē, izmantojot bezvadu savienojumu.