Ethernet un WT-6 var izmantot šādiem uzdevumiem.

Augšupielādējiet FTP serveros vai datoros

Jūs varat ne tikai kopēt attēlus datoros, bet arī augšupielādēt tos ftp serveros ( Augšupielādēt datoros un FTP serveros ). Attēlus var augšupielādēt, tiklīdz tie tiek uzņemti.

Datorizēta attālināta fotografēšana (kameras vadības režīms)

Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi) instalēšana tīkla datorā sniedz pilnīgu kontroli pār kameras iestatījumiem un ļauj fotografēt attālināti un saglabāt tos tieši datora cietajā diskā ( Kameras vadība ).

Uz pārlūkprogrammu balstīta attālā fotografēšana (HTTP servera režīms)

Izmantojiet tīmekļa pārlūkprogrammu, lai vadītu kameru no tīkla datoriem un viedierīcēm ( HTTP serveris ). Nav nepieciešama īpaša lietotne.

Uz kameru balstīta attālināta fotografēšana (sinhronizēta izlaišana)

Galveno kameru var izmantot, lai vadītu vienas vai vairāku attālo kameru slēģus ( Sinhronizēts izlaidums ). Kamerām jābūt pievienotiem WT-6 bezvadu raidītājiem.

Pulksteņa sinhronizācija (sinhronizēt datumu un laiku)

Sinhronizējiet pulksteņus divās kamerās, izmantojot tīklu ( Kameras pulksteņu sinhronizēšana ).

Ethernet savienojumi

Bezvadu LAN iestatījumi nav nepieciešami, ja kamera ir savienota ar tīklu, izmantojot Ethernet kabeli.

FTP serveri
  • Serverus var konfigurēt, izmantojot standarta ftp pakalpojumus, tostarp IIS (interneta informācijas pakalpojumus), kas ir pieejami operētājsistēmām Windows 10 (Enterprise/Pro/Home), Windows 8.1 un Windows 8.1 (Enterprise/Pro).

  • Interneta ftp savienojumi un savienojums ar ftp serveriem, kuros darbojas trešās puses programmatūra, netiek atbalstīti.

HTTP servera režīms

Interneta savienojumi netiek atbalstīti http servera režīmā.

Maršrutētāji
  • Savienojums ar datoriem citos tīklos, izmantojot maršrutētāju, netiek atbalstīts. Varat izveidot savienojumu tikai ar datoriem vienā tīklā.

  • Tomēr tiek atbalstīts savienojums ar ftp serveriem, izmantojot maršrutētāju.

Ugunsmūra iestatījumi

TCP porti 21 un 32768 līdz 61000 tiek izmantoti [ FTP ], TCP porti 22 un 32768 līdz 61 000 [ SFTP ]. Savienojumiem ar datoriem tiek izmantots TCP ports 15740 un UDP ports 5353. Failu pārsūtīšana var tikt bloķēta, ja servera ugunsmūris nav konfigurēts, lai atļautu piekļuvi šiem portiem.