1. Uzstādiet zibspuldzi uz kameras piederumu pieslēgvietas.

    Sīkāku informāciju skatiet ierīces komplektācijā iekļautajā rokasgrāmatā.

  2. Ieslēdziet kameru un zibspuldzi.

    Zibspuldze sāks uzlādēties; zibspuldzes gatavības indikators ( N ) tiks parādīts skatu meklētājā, kad uzlāde būs pabeigta.

  3. Izvēlieties zibspuldzes vadības režīmu ( Zibspuldzes vadības režīms ) un zibspuldzes režīms ( Izvēloties zibspuldzes režīmu , Zibspuldzes režīmi ).

  4. Pielāgojiet aizvara ātrumu un diafragmas atvērumu.

  5. Fotografēt.

Slēdža ātrums

Ja tiek izmantota papildu zibspuldze, aizvara ātrumu var iestatīt šādi:

režīms

Slēdža ātrums

P , A

Automātiski iestata kamera ( 1/250 s –1 / 60 s) *

S

1/250 s –30 s

M

1/250 s –30 s, spuldze , laiks

  • Ja zibspuldzes režīmam ir atlasīta lēna sinhronizācija, lēna aizmugurējā aizkara sinhronizācija vai lēna sinhronizācija ar sarkano acu efekta samazināšanu, aizvara ātrumu var iestatīt līdz 30 s.

Trešās puses zibatmiņas ierīces

Fotokameru nevar izmantot ar zibspuldzēm, kas pievadītu kameras X kontaktiem vai īssavienojuma kontaktiem uz piederumu pieslēgvietas spriegumu, kas pārsniedz 250 V. Šādu zibspuldzes izmantošana var ne tikai traucēt normālu kameras darbību, bet arī sabojāt kameras un/vai zibspuldzes zibspuldzes sinhronizācijas ķēdes.

i-TTL zibspuldzes vadība

Ja ir pievienota papildu zibspuldze, kas atbalsta Nikon radošo apgaismojuma sistēmu un iestatīta uz TTL, kamera izmanto monitora priekšzibspuldzes, lai nodrošinātu līdzsvarotu vai standarta “i-TTL pildzibspuldzes” zibspuldzi. i-TTL zibspuldzes vadība nav pieejama zibspuldzēm, kas neatbalsta Nikon radošo apgaismojuma sistēmu. Kamera atbalsta šādus i-TTL zibspuldzes vadības veidus:

Zibspuldzes vadība

Apraksts

i-TTL līdzsvarota aizpildīšanas zibspuldze

Kamera izmanto “i-TTL līdzsvarotu uzpildes zibspuldzes” zibspuldzes vadību, lai nodrošinātu dabisku līdzsvaru starp galveno objektu un apkārtējo fona apgaismojumu. Pēc aizvara atbrīvošanas pogas nospiešanas un tieši pirms galvenās zibspuldzes zibspuldze izstaro virkni monitora priekšzibšņu, ko kamera izmanto, lai optimizētu zibspuldzes jaudu līdzsvaram starp galveno objektu un apkārtējo fona apgaismojumu.

Standarta i-TTL aizpildīšanas zibspuldze

Zibspuldzes jauda ir pielāgota, lai apgaismojums kadrā būtu standarta līmenī; fona spilgtums netiek ņemts vērā. Ieteicams kadriem, kuros galvenais objekts tiek izcelts uz fona detaļu rēķina, vai kad tiek izmantota ekspozīcijas kompensācija.

  • Standarta i-TTL uzpildes zibspuldze tiek aktivizēta automātiski, kad ir atlasīts [ Spot metering ].

Sinhronizācijas terminālis

Sinhronizācijas kabeli pēc vajadzības var pievienot sinhronizācijas terminālim (kuram ir JIS-B bloķēšanas uzgrieznis). Nepievienojiet citu zibspuldzi, izmantojot sinhronizācijas kabeli, kad fotografējat ar aizmugures aizkara sinhronizācijas zibspuldzi ar zibspuldzi, kas uzstādīta uz kameras piederumu pieslēgvietas.