Użyj przycisków X i W , aby przełączać się między widokiem pełnoekranowym a widokiem miniatur.

Odtwarzanie pełnoekranowe

X 

 W

Odtwarzanie miniatur

X 

 W

X 

 W

Odtwarzanie pełnoklatkowe

Naciśnij przycisk K , aby wyświetlić na wyświetlaczu ostatnie zdjęcie na pełnym ekranie. Dodatkowe zdjęcia można wyświetlić, naciskając 4 lub 2 ; aby wyświetlić dodatkowe informacje o bieżącym zdjęciu, naciśnij 1 lub 3 albo dotknij przycisku DISP ( 0 Informacje o zdjęciu ).

Odtwarzanie miniatur

Aby wyświetlić wiele zdjęć, dotknij przycisku W , gdy zdjęcie jest wyświetlane na pełnym ekranie. Liczba wyświetlanych zdjęć zwiększa się od 4 do 9 do 72 za każdym naciśnięciem przycisku W i zmniejsza się za każdym naciśnięciem przycisku X Użyj wybieraka wielofunkcyjnego, aby wyróżnić zdjęcia.

Sterowanie dotykowe

Dotykowego sterowania można używać podczas wyświetlania zdjęć na monitorze ( 0 Odtwarzanie ).

Obróć wysokość

Aby wyświetlić zdjęcia „pionowe” (orientacja portretowa) w orientacji pionowej, wybierz opcję Włączone dla Obrót zdjęć pionowych w menu odtwarzania.

Przegląd obrazów

Jeśli Włącz jest wybrane dla Podgląd zdjęć w menu odtwarzania, zdjęcia są automatycznie wyświetlane po wykonaniu (ponieważ aparat jest już w prawidłowej orientacji, zdjęcia nie są automatycznie obracane podczas podglądu zdjęć). Jeśli wybrano Włącz (tylko monitor) , zdjęcia nie będą wyświetlane w wizjerze. W trybach zdjęć seryjnych wyświetlanie rozpoczyna się po zakończeniu fotografowania i wyświetla pierwsze zdjęcie z bieżącej serii.