Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Naujos pasirinktinio nustatymo f3 parinktys: „Custom Controls (atkūrimas)“

Buvo papildyti vaidmenys, galimi pasirinktiniam nustatymui f3 [ Priskirti valdikliai (atkūrimas) ]. Taip pat buvo pridėta parinktis, skirta valdyti kadrų judėjimą atkūrimo mastelio keitimo metu. Be to, dabar galima iš naujo nustatyti pasirinktinius valdiklius.

Nauja nustatymo iš naujo parinktis

Dabar galite iš naujo nustatyti pasirinktus valdiklius į numatytuosius vaidmenis tinkintų nustatymų f3 [ Pasirinktiniai valdikliai (atkūrimas) ] valdiklių pasirinkimo ekrane.

  • Pažymėkite norimą valdiklį ir paspauskite O ( Q ), kad būtų rodomas patvirtinimo dialogo langas, kuriame galite iš naujo nustatyti valdiklio numatytąjį vaidmenį pažymėdami [ Taip ] ir paspausdami J
  • Paspaudus ir maždaug tris sekundes palaikius mygtuką O ( Q ), kai valdiklis yra paryškintas, parodomas patvirtinimo dialogo langas, kuriame galite iš naujo nustatyti visų valdiklių numatytuosius vaidmenis, paryškindami [ Taip ] ir paspausdami J

Naujai pritaikomi valdikliai

Dabar galima tinkinti šiuos valdiklius:

  • q [ Atkūrimo mygtukas ]
  • r [ BKT mygtukas ]
  • t [ Blykstės režimo mygtukas ]
  • 3 [ Objektyvo Fn2 mygtukas ]
  • S [ Objektyvo Fn mygtukas ]

Nauji vaidmenys

Parinktis apibūdinimas
O [ Ištrinti ] Vieną kartą paspauskite valdiklį, kad būtų rodomas patvirtinimo dialogo langas. Dar kartą paspauskite valdiklį, kad ištrintumėte esamą nuotrauką ir grįžtumėte į atkūrimą.
[ Mastelio keitimas į priekį kadre ]

Pasirinkite, kaip fotoaparatas nukreips ekraną centre, kai pagrindinis arba antrinis komandų ratukas pasukamas, kad slinktumėte nuotraukomis atkūrimo mastelio keitimo metu.

  • [ Palikti dabartinę mastelio padėtį ]: centruokite ekraną dabartinėje mastelio keitimo vietoje.
  • [ Prefer focus point ]: centruokite ekraną ties fokusavimo tašku, kuris buvo aktyvus fotografuojant.