Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Naujos pasirinktinių nustatymų parinktys f2 „Custom Controls (fotografavimas)“ ir g2 „Custom Controls“

Buvo papildyti vaidmenys, galimi pasirinktiniam nustatymui f2 [ Pasirinktiniai valdikliai (šaudymas) ] arba g2 [ Pasirinktiniai valdikliai ] ir valdiklius, kuriems jie gali būti priskirti. Be to, dabar galima iš naujo nustatyti pasirinktinius valdiklius.

Nauja nustatymo iš naujo parinktis

Dabar galite iš naujo nustatyti pasirinktus valdiklius į numatytuosius vaidmenis tinkintų nustatymų valdiklių pasirinkimo ekranuose f2 [ Pasirinktiniai valdikliai (fotografavimas) ] ir g2 [ Pasirinktiniai valdikliai ].

  • Pažymėkite norimą valdiklį ir paspauskite O ( Q ), kad būtų rodomas patvirtinimo dialogo langas, kuriame galite iš naujo nustatyti valdiklio numatytąjį vaidmenį pažymėdami [ Taip ] ir paspausdami J
  • Paspaudus ir maždaug tris sekundes palaikius mygtuką O ( Q ), kai valdiklis yra paryškintas, parodomas patvirtinimo dialogo langas, kuriame galite iš naujo nustatyti visų valdiklių numatytuosius vaidmenis, paryškindami [ Taip ] ir paspausdami J

Naujai pritaikomi valdikliai

Dabar galima tinkinti šiuos valdiklius:

  • p [ WB mygtukas ]
  • q [ Atkūrimo mygtukas ]
  • u [ Blykstės režimo mygtukas ]
  • s [ BKT mygtukas ]

Nauji vaidmenys pasiekiami naudojant pasirinktinį nustatymą f2 „Custom Controls (šaudymas)“

Parinktis apibūdinimas
z [ Perjungti akis ] Paspauskite valdiklį, kad pasirinktumėte akį, naudojamą fokusavimui, kai fotoaparatas aptinka žmogaus ar gyvūno portreto objekto akis.
Y [ Elektrinis priartinimas + ] Paspauskite valdiklį, kad priartintumėte naudodami elektrinį priartinimą, kai pritvirtintas elektrinio priartinimo objektyvas. Ši parinktis įjungiama automatiškai, kai [ Fn2 mygtukas ] pasirenkamas [ Power zoom − ].
Z [ Elektrinis priartinimas − ] Paspauskite valdiklį, kad sumažintumėte priartinimą naudodami elektrinį priartinimą, kai pritvirtintas elektrinio priartinimo objektyvas. Ši parinktis įjungiama automatiškai, kai [ Fn1 mygtukas ] pasirenkamas [ Power zoom + ].
z [ Ekspozicijos delsos režimas ] Laikykite nuspaudę valdiklį ir pasukite komandų ratuką, kad pasirinktumėte ekspozicijos delsą.

Nauji vaidmenys pasiekiami naudojant tinkintą nustatymą g2 „Custom Controls“

Parinktis apibūdinimas
z [ Perjungti akis ] Paspauskite valdiklį, kad pasirinktumėte akį, naudojamą fokusavimui, kai fotoaparatas aptinka žmogaus ar gyvūno portreto objekto akis.
Y [ Elektrinis priartinimas + ] Paspauskite valdiklį, kad padidintumėte priartinimą naudodami elektrinį priartinimą, kai pritvirtintas elektrinio priartinimo objektyvas. Ši parinktis įjungiama automatiškai, kai [ Fn2 mygtukas ] pasirenkamas [ Power zoom − ].
Z [ Elektrinis priartinimas − ] Paspauskite valdiklį, kad sumažintumėte priartinimą naudodami elektrinį priartinimą, kai pritvirtintas elektrinio priartinimo objektyvas. Ši parinktis įjungiama automatiškai, kai [ Fn1 mygtukas ] pasirenkamas [ Power zoom + ].