Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

„Power Zoom“ palaikymas

Dabar fotoaparatas palaiko elektrinį priartinimą, kad būtų galima naudoti su elektrinio priartinimo (PZ) objektyvais. Be objektyvo priartinimo žiedo, dabar galite priartinti ir tolinti prie fotoaparato pritvirtintus galingo priartinimo objektyvus, naudodami fotoaparato valdiklius („elektrinis priartinimas“).

Naujas tinkintas nustatymas: f12 “ Priskirkite galios mastelio keitimo mygtukus

Pasirinkite, ar X ir W ( Q ) mygtukai gali būti naudojami galingam priartinimui fotografuojant, kai yra pritvirtintas elektrinio priartinimo objektyvas.

Parinktis apibūdinimas
[ Naudokite x / w mygtukus ] Pasirinkus [ ON ], X ir W ( Q ) mygtukai gali būti naudojami galingam priartinimui.
[ Galingas priartinimo greitis ] Pasirinkite greitį, kuriuo naudojant mygtukus galima priartinti ir nutolinti galingo priartinimo objektyvus.

Naujas tinkintas nustatymas: g9 „Priskirti galios mastelio keitimo mygtukus“

Pasirinkite, ar mygtukai X ir W ( Q ) gali būti naudojami galingam priartinimui filmuojant, kai prijungtas elektrinio priartinimo objektyvas.

Parinktis apibūdinimas
[ Naudokite x / w mygtukus ] Pasirinkus [ ON ], X ir W ( Q ) mygtukai gali būti naudojami galingam priartinimui.
[ Galingas priartinimo greitis ]

Pasirinkite greitį, kuriuo naudojant mygtukus galima priartinti ir nutolinti galingo priartinimo objektyvus; jei norite, galite pasirinkti vieną greitį, skirtą naudoti įrašymo metu, o kitą - prieš ir po įrašymo.

  • Atminkite, kad objektyvo skleidžiami garsai gali būti girdimi filmuotoje medžiagoje, įrašytoje priartinimo metu. Poveikis gali būti sumažintas pasirinkus lėtesnį priartinimo greitį.

„Power Zoom“ priskyrimas fotoaparato valdikliams

Energijos priartinimo vaidmenį galima priskirti fotoaparato valdikliams naudojant parinktis, naujai pridėtas į pasirinktinius nustatymus f2 [ Pasirinktiniai valdikliai (fotografavimas) ] ir g2 [ Pasirinktiniai valdikliai ]. Šį vaidmenį galima priskirti mygtukams Fn1 ir Fn2 ( 0 Naujos pasirinktinių nustatymų parinktys f2 „Custom Controls (fotografavimas)“ ir g2 „Custom Controls“ ).

Naujas sąrankos meniu elementas: “ Išsaugoti mastelio keitimo padėtį (PZ objektyvai)

Jei pasirenkamas [ ON ], kai prijungtas elektrinio priartinimo (PZ) objektyvas, fotoaparatas išsaugos esamą priartinimo padėtį, kai išjungiamas, ir atkuria ją kitą kartą įjungus. Atminkite, kad tai padidina fotoaparato paleidimo laiką.

Židinio nuotolio ekranas

Objektyvo židinio nuotolis rodomas fotografavimo ekrane, kai yra prijungtas elektrinio priartinimo objektyvas.