Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Programinė įranga

Su fotoaparatu galima naudoti šią Nikon programinę įrangą. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite savo šalies ar regiono Nikon svetainėje.

Kompiuterio programinė įranga

Nikon kompiuterio programinę įrangą galite įsigyti Nikon atsisiuntimo centre. Patikrinkite versiją ir sistemos reikalavimus ir būtinai atsisiųskite naujausią versiją.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

 • Camera Control Pro 2 (galima įsigyti): valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu iš kompiuterio, kad galėtumėte įrašyti nuotraukas ir vaizdo įrašus ir įrašyti juos tiesiai į kompiuterio standųjį diską.
 • NX Tether : naudokite pririštam fotografavimui, kai fotoaparatas prijungtas prie kompiuterio. Ekspoziciją, baltos spalvos balansą ir kitus fotoaparato nustatymus galima reguliuoti nuotoliniu būdu, naudojant kompiuterio ekrano valdiklius.
 • NX Studio * : peržiūrėkite ir redaguokite nuotraukas ir vaizdo įrašus, nufilmuotus Nikon skaitmeniniais fotoaparatais. NX Studio galima naudoti norint tiksliai suderinti failus unikaliame Nikon NEF /NRW ( RAW ) formatu ir konvertuoti juos į JPEG arba TIFF ( NEF / RAW apdorojimas). Jis palaiko ne tik NEF / NRW ( RAW ) nuotraukas, bet ir JPEG bei TIFF nuotraukas, nufotografuotas Nikon skaitmeniniais fotoaparatais, skirtas tokioms užduotims kaip tonų kreivių redagavimas ir ryškumo bei kontrasto didinimas.

  Esami vartotojai turėtų būtinai atsisiųsti naujausią versiją, nes ankstesnėse versijose gali nepavykti atsisiųsti nuotraukų iš fotoaparato arba atidaryti NEF ( RAW ) nuotraukų.

 • Wireless Transmitter Utility : Wireless Transmitter Utility reikalinga, jei fotoaparatas turi būti prijungtas prie tinklo. Suporuokite fotoaparatą su kompiuteriu ir atsisiųskite nuotraukas belaidžiu arba eterneto tinklu.
 • Webcam Utility : Webcam Utility leidžia naudoti fotoaparatą kaip interneto kamerą, kai ji prijungta prie kompiuterio per USB . Interneto konferencijų programose fotoaparatas bus rodomas kaip „ Webcam Utility “. Pasirinkus „ Webcam Utility “, fotoaparatas paverčiamas interneto kamera. Informacijos apie suderinamus fotoaparatus, sistemos reikalavimus ir Webcam Utility naudojimą bei atsargumo priemones, kurių reikia laikytis naudojant, ieškokite Nikon atsisiuntimo centro Webcam Utility puslapyje.
Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programos

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programas galima rasti Apple App Store ir Google Play ™. Norėdami gauti naujausios informacijos apie mūsų programas, apsilankykite Nikon svetainėje.

 • SnapBridge : atsisiųskite nuotraukas ir vaizdo įrašus iš fotoaparato į išmanųjį įrenginį belaidžiu ryšiu.
 • NX MobileAir (siūlo pirkinius programėlėje): importuokite nuotraukas iš fotoaparato, prijungto prie išmaniojo įrenginio per USB , ir belaidžiu būdu įkelkite jas į FTP serverį.

  Palaikomos funkcijos ir operacinės sistemos skiriasi priklausomai nuo šalies ir regiono.