Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

f1: tinkinti i meniu

G mygtukas U A Pasirinktinių nustatymų meniu

Pasirinkite elementus, išvardytus i meniu, rodomame, kai fotografavimo režimu paspaudžiamas i mygtukas.

Peržiūrėkite atminties kortelės informaciją

Peržiūrėkite šiuo metu kaip naujų nuotraukų paskirties vietą pasirinktą lizdą ir parinktis, naudojamas nuotraukoms įrašyti, kai įdėtos dvi atminties kortelės. Ši parinktis gali būti naudojama norint peržiūrėti, bet ne pakeisti pasirinktą parinktį.

  • Parinktys, naudojamos įrašyti nuotraukas, kai įdėtos dvi atminties kortelės, gali būti pasirenkamos naudojant [ Role play by card in Slot 2 ] nuotraukų fotografavimo meniu.

Padalinto ekrano mastelio keitimas

Jei [ Split-screen display zoom ] priskirtas meniu i , galite pasirinkti [ Split-screen display zoom ], kad vienu metu priartintumėte dvi sritis, kurios yra išlygiuotos horizontaliai, bet yra skirtingose kadro dalyse (padalinto ekrano mastelio keitimas). ). Sritys nurodytos dviem rėmeliais ( r ) naršymo lange apatiniame dešiniajame ekrano kampe.

  • Vienu metu priartinus dvi plačiai atskirtas, bet horizontaliai išlygintas kadro sritis, lengviau išlyginti pastatų ar kitų plačių objektų nuotraukas.
  • Norėdami priartinti ir tolinti, naudokite mygtukus X ir W ( Q ).
  • Paspauskite 4 arba 2 , norėdami slinkti pasirinktą sritį kairėn arba dešinėn. Norėdami perjungti dvi sritis, naudokite mygtuką J
  • Paspauskite 1 arba 3 , kad vienu metu slinktumėte abi sritis aukštyn arba žemyn.
  • Norėdami sufokusuoti objektą pasirinktos srities centre, iki pusės paspauskite užrakto atleidimo mygtuką.
  • Norėdami išeiti iš padalinto ekrano mastelio keitimo, paspauskite mygtuką i .