Pielāgojiet statusa LED un saites režīma iestatījumus papildu WR-R10 bezvadu tālvadības pultīm. Varat arī izvēlēties saites režīmu savienojumam ar papildu radio vadāmām zibspuldzēm, kas atbalsta uzlaboto bezvadu apgaismojumu.

LED lampa

Iespējojiet vai atspējojiet statusa gaismas diodes WR-R10 bezvadu tālvadības pultī, kas uzstādīts kamerā. Papildinformāciju skatiet bezvadu tālvadības pults komplektācijā iekļautajā dokumentācijā.

Izvēlieties saites režīmu WR-R10 bezvadu tālvadības pultīm, kas piestiprinātas citām kamerām vai ar radio vadāmām zibspuldzēm, kas atbalsta uzlaboto bezvadu apgaismojumu. Pārliecinieties, ka citām ierīcēm ir atlasīts tas pats režīms.

Opcija

Apraksts

[ Savienošana pārī ]

Kamera tiek savienota tikai ar ierīcēm, ar kurām tā iepriekš ir bijusi savienota pārī. Nospiediet savienošanas pogu ar bezvadu tālvadības pulti, kas pievienots kamerai, lai to savienotu pārī ar citām ierīcēm.

  • Tā kā kamera nesazināsies ar ierīcēm, ar kurām tā nav savienota pārī, šo opciju var izmantot, lai novērstu signālu traucējumus no citām tuvumā esošām ierīcēm.

  • Ņemot vērā to, ka katra ierīce ir jāsavieno pārī atsevišķi, tomēr, pieslēdzoties daudzām ierīcēm, ieteicams izmantot PIN.

[ PIN ]

Saziņa tiek koplietota starp visām ierīcēm ar vienu un to pašu četrciparu PIN. Savienojiet, izmantojot četrciparu PIN. Nospiediet 4 vai 2 lai iezīmētu ciparus, un nospiediet 1 vai 3 lai mainītu. Nospiediet J lai ievadītu un parādītu izvēlēto PIN.

  • Šī opcija ir laba izvēle fotografēšanai ar lielu skaitu attālo ierīču.

  • Ja ir vairākas kameras, kurām ir viens PIN, zibspuldzes kontrolēs tikai tā kamera, kas vispirms izveido savienojumu, neļaujot savienoties visām pārējām kamerām (mirgos gaismas diodes uz skartajām kamerām pievienotajiem bezvadu tālvadības pultīm) .

  • Neatkarīgi no opcijas, kas atlasīta opcijai [ Saites režīms ], signālus no sapārotajiem bezvadu tālvadības pultīm vienmēr saņems WR-R10. WR-1 bezvadu tālvadības pults lietotājiem kā saites režīms WR-1 būs jāizvēlas pārošana.

WR-R10 bezvadu tālvadības pults

Pārliecinieties, ka WR-R10 programmaparatūra ir atjaunināta uz jaunāko versiju (versija 3.0 vai jaunāka). Informāciju par programmaparatūras atjauninājumiem skatiet sava reģiona Nikon vietnē.