WR-R10 kablosuz uzaktan kumanda ve Gelişmiş Kablosuz Aydınlatmayı destekleyen opsiyonel radyo kontrollü flaş üniteleri için ayarları yapın.

LED Işığı

Fotoğraf makinesi üzerine takılan bir WR-R10 kablosuz uzaktan kumandaları üzerindeki durum LED’lerini etkinleştirin veya devre dışı bırakın. Daha fazla bilgi için kablosuz uzaktan kumanda ile birlikte verilen dokümanlara bakın.

Diğer fotoğraf makineleri üzerine takılan WR-R10 kablosuz uzaktan kumandalar veya Gelişmiş Kablosuz Aydınlatma destekleyen radyo kontrollü flaş üniteleri için bir bağlantı modu seçin. Diğer cihazlar için aynı modun seçildiğinden emin olun.

Eşleme: Fotoğraf makinesini başka cihazlarla eşleştirmek için WR-R10’u fotoğraf makinesine takın ve eşleme düğmesine basın.

Şifre: Dört haneli bir şifre kodu kullanarak bağlanın. Basamakları vurgulamak için 4 veya 2 düğmesine, değiştirmek içinse 1 veya 3 düğmesine basın, ardından seçilen şifreyi girmek ve görüntülemek için J düğmesine basın.

Bağlantı modu için seçilen seçeneğe bakılmaksızın, eşleştirilen kablosuz uzaktan kumandalardan gelen sinyaller her zaman WR-R10 ile alınacaktır. WR-1 kablosuz uzaktan kumanda kullanıcılarının eşleştirmeyi WR-1 bağlantı modu olarak seçmesi gerekecektir.

WR-R10 Kablosuz Uzaktan Kumanda

WR-R10 Kablosuz Uzaktan Kumanda WR-R10 donanım yazılımının en son sürüme (sürüm 3.0 veya üzeri) güncellendiğinden emin olun. Donanım yazılımı güncellemeleri ile ilgili bilgi için bölgenizdeki Nikon web sitesini ziyaret edin.