Yeni fotoğraflara çekildiklerinde telif hakkı bilgisi ekleyin. Telif hakkı bilgileri, NX Studio Bilgi sekmesinde görüntülenebilir.

Sanatçı: “Metin Girişi” (0 Metin Girişi) bölümünde açıklandığı gibi bir fotoğrafçı adı girin. Fotoğrafçı adları en çok 36 karakter uzunluğunda olabilir.

Telif hakkı “Metin Girişi” (0 Metin Girişi) bölümünde açıklandığı gibi telif hakkı sahibinin adını girin. Telif hakkı sahibinin adı en fazla 54 karakter uzunluğunda olabilir.

Telif hakkı bilgisi ekle: Telif hakkı bilgisini sonraki tüm fotoğraflara eklemek için bu ayarı seçin. Telif hakkı bilgisi ekle seçeneğini vurgulayın ve seçeneği açmak veya kapatmak için 2 düğmesine basın. İstenilen ayarı seçtikten sonra, çıkmak için J düğmesine basın.

Sanatçı veya telif hakkı sahibi adlarının izinsiz kullanımını engellemek için fotoğraf makinesini ödünç vermeden veya başka birine devretmeden önce Telif hakkı bilgisi ekle seçeneğinin seçili olmadığından ve Sanatçı ve Telif hakkı alanlarının boş olduğundan emin olun. Nikon, Telif hakkı bilgisi seçeneğinin kullanılmasından kaynaklanan hiçbir zarar veya anlaşmazlıktan dolayı yükümlülük kabul etmez.