WT-7

Po podłączeniu do aparatu opcjonalny przekaźnik bezprzewodowy WT-7 może być używany do łączenia się z komputerami, serwerami FTP lub innymi urządzeniami za pośrednictwem sieci Ethernet lub sieci bezprzewodowych.

Przed użyciem WT-7

Przed użyciem WT-7 sprawdź, czy oprogramowanie układowe aparatu i WT-7 zostało zaktualizowane do najnowszych wersji. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową firmy Nikon dla swojego regionu.

Co WT-7 może dla Ciebie zrobić

Za pomocą WT-7 możesz:

Przesyłaj istniejące zdjęcia i filmy na serwer FTP lub komputer

Możesz nie tylko kopiować zdjęcia do komputerów (tryb przesyłania zdjęć), ale także przesyłać je na serwery FTP (tryb przesyłania FTP). Zdjęcia można przesyłać zaraz po ich zrobieniu.

Steruj aparatem i rób zdjęcia zdalnie z komputera

Zainstalowanie programu Camera Control Pro 2 (dostępnego osobno) na komputerze sieciowym zapewnia pełną kontrolę nad ustawieniami aparatu i umożliwia zdalne robienie zdjęć i zapisywanie ich bezpośrednio na dysku twardym komputera (tryb sterowania aparatem).

Steruj kamerą i rób zdjęcia zdalnie z przeglądarki internetowej

Za pomocą przeglądarki internetowej można sterować aparatem z komputerów sieciowych i urządzeń inteligentnych w celu zdalnego sterowania, które nie wymaga dedykowanej aplikacji ani oprogramowania komputerowego (tryb serwera http).

Podłączanie za pomocą WT-7

Podłącz WT-7 za pomocą kabla USB dostarczonego z aparatem.

Włącz nadajnik i wybierz [ Nadajnik bezprzewodowy (WT-7) ] > [ Nadajnik bezprzewodowy ] > [ Użyj ] w menu ustawień aparatu.

Pozycje menu dla WT-7

Wszystkie pozycje menu dla WT-7 można znaleźć w menu ustawień pod [ Nadajnik bezprzewodowy (WT-7) ]. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji dołączonej do WT-7.

Więcej informacji można znaleźć w instrukcji dołączonej do WT-7.