Wykonaj poniższe czynności, aby wybrać bieżący obraz do przesłania do urządzenia inteligentnego, komputera lub serwera FTP.

 • i używane do wybierania zdjęć do przesłania różnią się w zależności od typu podłączonego urządzenia:

  • [ Wybierz, aby wysłać/odznacz (urządzenie inteligentne) ]: Wyświetlany, gdy aparat jest połączony z urządzeniem inteligentnym przez wbudowaną funkcję Bluetooth za pomocą elementu [ Połącz z urządzeniem inteligentnym ] w menu ustawień ( Połącz z urządzeniem inteligentnym ).

  • [ Wybierz, aby wysłać/odznaczyć (PC) ]: Wyświetlany, gdy aparat jest podłączony do komputera przez wbudowaną sieć Wi‑Fi za pomocą elementu [ Połącz z komputerem ] w menu ustawień ( Połącz się z komputerem ).

  • [ Wybierz, aby wysłać/odznaczyć (WT) ]: Wyświetlany, gdy aparat jest podłączony do komputera lub serwera FTP za pośrednictwem przekaźnika bezprzewodowego WT-7 (dostępnego osobno) za pomocą elementu [ Nadajnik bezprzewodowy (WT-7) ] w menu ustawień ( Nadajnik bezprzewodowy (WT-7) ).

 • Nie można wybrać filmów do przesłania, gdy aparat jest połączony z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem aplikacji SnapBridge.

 • Maksymalny rozmiar pliku filmów przesłanych w inny sposób to 4 GB.

 1. Wybierz zdjęcie.

  Wyświetl zdjęcie w widoku pełnoekranowym lub w powiększeniu w trybie odtwarzania albo wybierz je z listy miniatur.

 2. Wybierz [ Wybierz, aby wysłać/odznaczyć ].

  Naciśnij i , aby wyświetlić i , a następnie wyróżnij [ Wybierz, aby wysłać/odznacz ] i naciśnij J . Zdjęcia wybrane do przesłania są oznaczone ikoną W aby usunąć zaznaczenie, powtórz kroki 1 i 2.