Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

BU HİZMETTE GOOGLE TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEVİRİLER BULUNABİLİR. GOOGLE, ÇEVİRİLERLE İLGİLİ DOĞRULUK VE GÜVENİLİRLİK GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ VE TÜM TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE HAK İHLALİNDE BULUNULMAMASI ZIMNİ GARANTİLERİNİ REDDEDER.

Nikon Corporation (aşağıda “Nikon” olarak anılmaktadır) başvuru kaynakları, Google Translate tarafından işletilen çeviri yazılımı kullanılarak size kolaylık sağlamak üzere çevrilmiştir. Doğru bir çeviri sağlamak için makul seviyede çaba gösterilmiştir ancak hiçbir otomatik çeviri mükemmel değildir ya da insan çevirmenlerin yerini almak üzere tasarlanmamıştır. Çeviriler, Nikon’un başvuru kaynaklarının kullanıcılarına bir hizmet olarak sağlanmaktadır ve “olduğu gibi” sağlanır. İngilizceden herhangi bir dile yapılan tüm çevirilerin doğruluğu, güvenilirliği veya doğruluğu konusunda açık veya zımni hiçbir garanti verilmez. Bazı içerikler (resimler, videolar, Flash vb. gibi), çeviri yazılımının sınırlamaları nedeniyle doğru çevrilmemiş olabilir.

Resmi metin, başvuru kaynaklarının İngilizce versiyonudur. Çeviride oluşturulan hiçbir tutarsızlık veya farklılık bağlayıcı değildir ve mevzuata uyum veya yargı hükümleri açısından hukuki bir etkisi yoktur. Çevrilen başvuru kaynaklarında bulunan bilgilerin doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, kaynakların resmi versiyonu olan İngilizce versiyonuna başvurun.

Özel Ayar f3 için Yeni Seçenekler: “Özel Kontroller (Oynatma)”

Özel Ayar f3 [ için mevcut rollere eklemeler yapıldı Özel kontroller (oynatma) ] İzleme yakınlaştırması sırasında kare ilerleme davranışını kontrol etmek için bir seçenek de eklenmiştir. Ayrıca özel kontroller artık sıfırlanabiliyor.

Yeni Sıfırlama Seçeneği

Artık Özel Ayar f3 [ Özel kontroller (oynatma) ] kontrol seçimi ekranında seçilen kontrolleri varsayılan rollerine sıfırlayabilirsiniz.

  • İstediğiniz kontrolü vurgulayın ve [ Evet ] öğesini vurgulayıp J düğmesine basarak kontrolü varsayılan rolüne sıfırlayabileceğiniz bir onay iletişim kutusunu görüntülemek için O ( Q ) düğmesine basın.
  • Bir kontrol vurgulandığında O ( Q ) düğmesini yaklaşık üç saniye basılı tutmak, [ Evet ] öğesini vurgulayıp J düğmesine basarak tüm kontrolleri varsayılan rollerine sıfırlayabileceğiniz bir onay iletişim kutusu görüntüler.

Yeni Özelleştirilebilir Kontroller

Aşağıdaki kontroller artık özelleştirilebilir:

  • q [ Oynatma düğmesi ]
  • r [ BKT düğmesi ]
  • t [ Flaş modu düğmesi ]
  • 3 [ Mercek Fn2 düğmesi ]
  • S [ Mercek Fn düğmesi ]

Yeni Roller

Seçenek Tanım
O [ Sil ] Onay iletişim kutusunu görüntülemek için kontrole bir kez basın. Geçerli resmi silmek ve oynatmaya geri dönmek için kontrole tekrar basın.
[ Çerçeve ilerlemeli yakınlaştırma konumu ]

İzleme yakınlaştırması sırasında resimler arasında gezinmek için ana veya alt ayar kadranı döndürüldüğünde, fotoğraf makinesinin ekranı nasıl ortalayacağını seçin.

  • [ Geçerli yakınlaştırma konumunu koru ]: Ekranı geçerli yakınlaştırma konumuna ortalayın.
  • [ Odak noktasını tercih et ]: Fotoğraf çekildiğinde ekranı aktif olan netleme noktasına ortalayın.