Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

BU HİZMETTE GOOGLE TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEVİRİLER BULUNABİLİR. GOOGLE, ÇEVİRİLERLE İLGİLİ DOĞRULUK VE GÜVENİLİRLİK GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ VE TÜM TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE HAK İHLALİNDE BULUNULMAMASI ZIMNİ GARANTİLERİNİ REDDEDER.

Nikon Corporation (aşağıda “Nikon” olarak anılmaktadır) başvuru kaynakları, Google Translate tarafından işletilen çeviri yazılımı kullanılarak size kolaylık sağlamak üzere çevrilmiştir. Doğru bir çeviri sağlamak için makul seviyede çaba gösterilmiştir ancak hiçbir otomatik çeviri mükemmel değildir ya da insan çevirmenlerin yerini almak üzere tasarlanmamıştır. Çeviriler, Nikon’un başvuru kaynaklarının kullanıcılarına bir hizmet olarak sağlanmaktadır ve “olduğu gibi” sağlanır. İngilizceden herhangi bir dile yapılan tüm çevirilerin doğruluğu, güvenilirliği veya doğruluğu konusunda açık veya zımni hiçbir garanti verilmez. Bazı içerikler (resimler, videolar, Flash vb. gibi), çeviri yazılımının sınırlamaları nedeniyle doğru çevrilmemiş olabilir.

Resmi metin, başvuru kaynaklarının İngilizce versiyonudur. Çeviride oluşturulan hiçbir tutarsızlık veya farklılık bağlayıcı değildir ve mevzuata uyum veya yargı hükümleri açısından hukuki bir etkisi yoktur. Çevrilen başvuru kaynaklarında bulunan bilgilerin doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, kaynakların resmi versiyonu olan İngilizce versiyonuna başvurun.

Resimleri Görüntüleme

Tam Çerçeve Oynatma

Ekranda en son resmi tam çerçeve görüntülemek için K düğmesine basın.

  • Önceki kareye dönmek için 4 , sonraki kareye geçmek için 2 basın.
  • Geçerli resim hakkında daha fazla bilgi görüntülemek için 1 , 3 veya DISP düğmesine basın ( 0 Fotoğraf Bilgileri ).

Küçük Resim Oynatma

Birden fazla resmi görüntülemek için, bir resim tam çerçeve görüntülendiğinde W ( Q ) düğmesine basın.

  • Görüntülenen resim sayısı W ( Q ) düğmesine her basıldığında 4'ten 9'a ve 72'ye yükselir ve X düğmesine her basıldığında azalır.
  • 1 , 3 , 4 veya 2 kullanarak resimleri vurgulayın .

Dokunmatik Kontroller

Resimler ekranda görüntülendiğinde dokunmatik kontroller kullanılabilir ( 0 Oynatma ).

“Resimleri Otomatik Döndür”

“Dikey” (portre) ve “geniş” (manzara) yönelimli resimleri, oynatma sırasında kameranın nasıl tutulduğuna göre otomatik olarak döndürmek için izleme menüsünde [ Resimleri otomatik döndür ] için [ AÇIK ] öğesini seçin: uzun resimler görüntülemek için döndürülür kamera geniş yönde tutulduğunda dikey yönde, kamera dikey konumda tutulduğunda geniş resimler geniş yönde görüntülenecek şekilde döndürülür.

Resim İnceleme

İzleme menüsünde [ Resim inceleme ] için [ Açık ] seçildiğinde, fotoğraflar çekimden sonra otomatik olarak görüntülenir; K düğmesine basmanıza gerek yoktur.

  • [ Açık (yalnızca monitör) ] seçilirse, fotoğraflar vizörde görüntülenmez.
  • Sürekli deklanşör modlarında, çekim sona erdiğinde, geçerli serideki ilk fotoğraf görüntülenerek görüntüleme başlar.
  • İzleme menüsünde [ Resimleri otomatik döndür ] için [ AÇIK ] seçildiğinde bile resimler inceleme sırasında otomatik olarak döndürülmez.