Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

BU HİZMETTE GOOGLE TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEVİRİLER BULUNABİLİR. GOOGLE, ÇEVİRİLERLE İLGİLİ DOĞRULUK VE GÜVENİLİRLİK GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ VE TÜM TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE HAK İHLALİNDE BULUNULMAMASI ZIMNİ GARANTİLERİNİ REDDEDER.

Nikon Corporation (aşağıda “Nikon” olarak anılmaktadır) başvuru kaynakları, Google Translate tarafından işletilen çeviri yazılımı kullanılarak size kolaylık sağlamak üzere çevrilmiştir. Doğru bir çeviri sağlamak için makul seviyede çaba gösterilmiştir ancak hiçbir otomatik çeviri mükemmel değildir ya da insan çevirmenlerin yerini almak üzere tasarlanmamıştır. Çeviriler, Nikon’un başvuru kaynaklarının kullanıcılarına bir hizmet olarak sağlanmaktadır ve “olduğu gibi” sağlanır. İngilizceden herhangi bir dile yapılan tüm çevirilerin doğruluğu, güvenilirliği veya doğruluğu konusunda açık veya zımni hiçbir garanti verilmez. Bazı içerikler (resimler, videolar, Flash vb. gibi), çeviri yazılımının sınırlamaları nedeniyle doğru çevrilmemiş olabilir.

Resmi metin, başvuru kaynaklarının İngilizce versiyonudur. Çeviride oluşturulan hiçbir tutarsızlık veya farklılık bağlayıcı değildir ve mevzuata uyum veya yargı hükümleri açısından hukuki bir etkisi yoktur. Çevrilen başvuru kaynaklarında bulunan bilgilerin doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, kaynakların resmi versiyonu olan İngilizce versiyonuna başvurun.

Bellek Kartlarını Takma

Kamera, iki hafıza kartı yuvası (Yuva 1 ve 2) ile donatılmıştır ve bu iki hafıza kartının aynı anda kullanılmasına olanak tanır. hafıza kartları .

  • Bellek kartlarını takmadan veya çıkarmadan önce fotoğraf makinesini kapatın.
  • Bellek kartını gösterilen yönde tutarak yerine oturana kadar düz bir şekilde yuvaya kaydırın.

Kalan Pozlama Sayısı

  • Çekim ekranı ve kontrol paneli, mevcut ayarlarda çekilebilecek fotoğraf sayısını gösterir.
  • 1000'in üzerindeki değerler en yakın yüzlüğe yuvarlanır. Örneğin 8000 ile 8099 arasındaki değerler 8,0 k olarak gösterilir.
  • Hafıza kartı takılı değilse, bir [–E–] göstergesi görüntülenecektir.

Yuva Simgeleri

Geçerli resmin konumu, oynatma ekranının sol alt köşesindeki bir simgeyle gösterilir.

Hafıza Kartlarını Çıkarma

Hafıza kartına erişim lambasının kapalı olduğunu onayladıktan sonra, fotoğraf makinesini kapatın, hafıza kartı yuvası kapağını açın ve çıkarmak için kartı içeri doğru bastırın ( q ). Kart daha sonra elle ( w ) çıkarılabilir.

Hafıza Kartı Yüksek Sıcaklık Uyarısı

Bellek kartı yuvası kapağının içindeki etikette belirtildiği gibi, fotoğraf makinesine takılıyken bellek kartları ısınabilir. Fotoğraf makinesini ve bellek kartlarını kullanmadan önce çekim ekranından yüksek sıcaklık uyarılarının silinmesini bekleyin.