Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

BU HİZMETTE GOOGLE TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEVİRİLER BULUNABİLİR. GOOGLE, ÇEVİRİLERLE İLGİLİ DOĞRULUK VE GÜVENİLİRLİK GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ VE TÜM TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE HAK İHLALİNDE BULUNULMAMASI ZIMNİ GARANTİLERİNİ REDDEDER.

Nikon Corporation (aşağıda “Nikon” olarak anılmaktadır) başvuru kaynakları, Google Translate tarafından işletilen çeviri yazılımı kullanılarak size kolaylık sağlamak üzere çevrilmiştir. Doğru bir çeviri sağlamak için makul seviyede çaba gösterilmiştir ancak hiçbir otomatik çeviri mükemmel değildir ya da insan çevirmenlerin yerini almak üzere tasarlanmamıştır. Çeviriler, Nikon’un başvuru kaynaklarının kullanıcılarına bir hizmet olarak sağlanmaktadır ve “olduğu gibi” sağlanır. İngilizceden herhangi bir dile yapılan tüm çevirilerin doğruluğu, güvenilirliği veya doğruluğu konusunda açık veya zımni hiçbir garanti verilmez. Bazı içerikler (resimler, videolar, Flash vb. gibi), çeviri yazılımının sınırlamaları nedeniyle doğru çevrilmemiş olabilir.

Resmi metin, başvuru kaynaklarının İngilizce versiyonudur. Çeviride oluşturulan hiçbir tutarsızlık veya farklılık bağlayıcı değildir ve mevzuata uyum veya yargı hükümleri açısından hukuki bir etkisi yoktur. Çevrilen başvuru kaynaklarında bulunan bilgilerin doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, kaynakların resmi versiyonu olan İngilizce versiyonuna başvurun.

“C” Firmware Versiyon 4.00 ile Mevcut Özellikler

Z 9 Başvuru Kaynağı "C" üretici yazılımı sürüm 3.00 içindir ( Z 9 Başvuru Kaynağı en son sürümü Nikon İndirme Merkezi'nden edinilebilir). Bu bölüm, fotoğraf makinesi “C” üretici yazılımı sürüm 4.00 ile sunulan yeni özellikleri ve değişiklikleri ayrıntılarıyla anlatır. İki belge birlikte okunmalıdır.

"Bellenim Sürümü"

Kamera donanım yazılımı sürümünü görüntülemek veya kamera donanım yazılımını güncellemek için [ Donanım yazılımı sürümü ] ayar menüsünde.

Güncellemeler bir bilgisayar veya akıllı cihaz kullanılarak gerçekleştirilebilir.

  • Bilgisayar : Fotoğraf makinesi belleniminin yeni sürümleri için Nikon İndirme Merkezini kontrol edin. Güncellemelerin gerçekleştirilmesiyle ilgili bilgiler, üretici yazılımı indirme sayfasından edinilebilir.

    https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • Akıllı cihaz : Akıllı cihaz, SnapBridge uygulaması kullanılarak fotoğraf makinesiyle eşlendiyse, güncellemeler mevcut olduğunda uygulama sizi otomatik olarak bilgilendirir ve ardından akıllı cihaz yoluyla güncellemeyi fotoğraf makinesinin hafıza kartına indirebilirsiniz. Güncellemeleri gerçekleştirme hakkında bilgi için SnapBridge çevrimiçi yardımına bakın. Otomatik bildirimlerin, güncellemelerin Nikon İndirme Merkezi'nde kullanıma sunulmasıyla tam olarak aynı anda görüntülenmeyebileceğini unutmayın.