Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

BU HİZMETTE GOOGLE TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEVİRİLER BULUNABİLİR. GOOGLE, ÇEVİRİLERLE İLGİLİ DOĞRULUK VE GÜVENİLİRLİK GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ VE TÜM TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE HAK İHLALİNDE BULUNULMAMASI ZIMNİ GARANTİLERİNİ REDDEDER.

Nikon Corporation (aşağıda “Nikon” olarak anılmaktadır) başvuru kaynakları, Google Translate tarafından işletilen çeviri yazılımı kullanılarak size kolaylık sağlamak üzere çevrilmiştir. Doğru bir çeviri sağlamak için makul seviyede çaba gösterilmiştir ancak hiçbir otomatik çeviri mükemmel değildir ya da insan çevirmenlerin yerini almak üzere tasarlanmamıştır. Çeviriler, Nikon’un başvuru kaynaklarının kullanıcılarına bir hizmet olarak sağlanmaktadır ve “olduğu gibi” sağlanır. İngilizceden herhangi bir dile yapılan tüm çevirilerin doğruluğu, güvenilirliği veya doğruluğu konusunda açık veya zımni hiçbir garanti verilmez. Bazı içerikler (resimler, videolar, Flash vb. gibi), çeviri yazılımının sınırlamaları nedeniyle doğru çevrilmemiş olabilir.

Resmi metin, başvuru kaynaklarının İngilizce versiyonudur. Çeviride oluşturulan hiçbir tutarsızlık veya farklılık bağlayıcı değildir ve mevzuata uyum veya yargı hükümleri açısından hukuki bir etkisi yoktur. Çevrilen başvuru kaynaklarında bulunan bilgilerin doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, kaynakların resmi versiyonu olan İngilizce versiyonuna başvurun.

Seri Oynatma

G düğmesi U D izleme menüsü

Seçmek patlamaları görüntüleme seçenekleri (seri) seri çekim sırasında çekilen çekimler.

Alt seçici İlk Çekimi Görüntüler

Seçenek Tanım
[ AÇIK ] Alt seçiciyi sola veya sağa eğerek resimler arasında gezinirken her seri çekimde ilk çekim hariç tümünü atlayın. Seri çekimin parçası olmayan resimler atlanmayacaktır. Her arka arkaya çekimdeki tek tek çekimler, alt seçici yukarı veya aşağı hareket ettirilerek görüntülenebilir.
[ KAPALI ] Alt seçici yukarı, aşağı, sola veya sağa eğildiğinde çoklu seçiciyle aynı işlevleri gerçekleştirir.

Otomatik Seri Oynatma

[ ON ] seçilirse, seri çekimdeki ilk resim birkaç saniye tam çerçeve görüntülendikten sonra kalan resimler otomatik olarak oynatılır. Seri çekimdeki son resim görüntülendiğinde oynatma sona erer.

Dizileri Tek Küçük Resimler Olarak Listeleyin

[ ON ] seçildiğinde, küçük resim listesinde her seri çekimde yalnızca ilk çekim görünür. Her seri çekimdeki ilk resim, bir c simgesi ve seri çekimdeki toplam çekim sayısını veren bir rakamla tanımlanacaktır.

  • Her arka arkaya çekimdeki tüm resimler, tam çerçeve izleme sırasında görüntülenecektir.
  • [ Serileri tek küçük resim olarak listele ] için [ AÇIK ] seçilmesi, izleme i menüsünde ( 0 Fotoğraf ) [ Serileri yönet ] öğesine erişim sağlar.