Fotoğraf modunda ve izleme sırasında J düğmesine atanan rolü seçin.

 • Çekim modu: Aşağıdaki seçenekler arasından seçim yapın. Seçilen seçeneğe bakılmaksızın, J düğmesi AF alanı modu için otomatik alan AF seçildiğinde netleme izleme için kullanılabilir.

  Seçenek Açıklama
  K Merkezi netleme nktası seç J düğmesine basmak merkezi netleme noktasını seçer.
  p Zoom açık/kapalı Ekranı geçerli netleme noktası etrafındaki alana yakınlaştırmak için J düğmesine basın (zoom oranını seçmek için Zoom açık/kapalı öğesini vurgulayın ve 2 düğmesine basın). Önceki ekrana geri dönmek için J düğmesine yeniden basın.
    Yok Çekim sırasında J düğmesine basmanın bir etkisi yoktur.
 • İzleme modu: Aşağıdaki seçenekler arasından seçim yapın. Seçilen seçeneğe bakılmaksızın bir film tam çerçeve görüntülendiğinde J düğmesine basmak film izlemeyi başlatır.

  Seçenek Açıklama
  n Küçük resim açık/kapalı Tam çerçeve ve küçük resim izleme arasında geçiş yapın.
  o Histogramları görüntüle Hem tam çerçeve hem de küçük resim izlemede, J düğmesine basıldığında bir histogram görüntülenir.
  p Zoom açık/kapalı Tam çerçeve veya küçük resim izleme ve izleme zoom işlevi arasında geçiş yapın (zoom oranını seçmek için Zoom açık/kapalı öğesini vurgulayın ve 2 düğmesine basın). Zoom ekranı etkin netleme noktası üzerinde ortalanır.
  u Klasör seç Bir klasör seçim diyaloğu görüntülenecektir; bir klasörü vurgulayın ve seçilen klasördeki resimleri görüntülemek için J düğmesine basın.

A Özel Ayarlar: Fotoğraf Makinesi Ayarlarını İnce Ayarlama

a: Otomatik netleme

b: Ölçüm/Pozlama

c: Zamanlayıcılar/AE Kilidi

d: Çekim/Ekran

e: Basamaklama/Flaş

f: Kontroller

g: Film