Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Jauns pielāgots iestatījums: a14 “Maks. Diafragmas atvērums Lv MF laikā”

A [ Maks. apertūra Lv MF laikā ] vienums ir pievienots pielāgoto iestatījumu izvēlnei pozīcijā a14. Ja iestatīts uz [ On ], fotografēšanas displejs skatu meklētājā vai monitorā vienmēr tiek rādīts ar maksimālo diafragmas atvērumu, kad fokusa režīms ir iestatīts uz MF . Kad aizvara atbrīvošanas poga tiek nospiesta līdz galam, pirms uzņemšanas diafragmas atvērums tiks pielāgots konfigurētajai diafragmas atvēruma vērtībai.

Brīdinājumi: Kad “ Maks. Diafragmas atvērums Lv MF laikā ” ir iestatīts uz “ Ieslēgts

 • Neatkarīgi no diafragmas atvēruma iestatījuma MF režīmā objektīvs vienmēr būs ar maksimālo diafragmas atvērumu. Noteikti nevērsiet kameru pret sauli vai citiem jaudīgiem gaismas avotiem. Šī piesardzības pasākuma neievērošana var izraisīt kameras iekšējās shēmas bojājumus.
 • Aizvara atbrīvošanas laiks var nedaudz aizkavēties.
 • Kadru kustības ātrums var samazināties.
 • Uzņemšanas displejā var parādīties mirgošana šādos apstākļos:

  • tieši pirms vai pēc aizvara atlaišanas,
  • ja tiek nospiesta vadīkla, kurai pielāgotajā iestatījumā f2 [ Pielāgotas vadīklas (uzņemšana) ] ir piešķirta funkcija [ Priekšskatījums ], vai
  • ja esat pārslēdzies starp autofokusu un manuālo fokusu.
 • Maksimālā diafragma netiks piemērota, kad objektīva fokusa gredzens tiek pagriezts, lai pārslēgtos no autofokusa uz manuālo fokusu.