Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Kartes loma 2. slotā

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Izvēlies kartītes lomu 2. slotā kad kamerā ir ievietotas divas atmiņas kartes.

Opcija Apraksts
P [ Pārplūde ] Karte 2. slotā tiek izmantota tikai tad, ja karte 1. slotā ir pilna.
Q [ Dublējums ] Katrs attēls tiek ierakstīts divreiz, vienu reizi kartē 1. slotā un vēlreiz kartē 2. slotā.
R [ RAW 1. vieta — JPEG 2.  slots ]
 • NEF ( RAW ) fotoattēlu kopijas, kas uzņemtas ar RAW + JPEG iestatījumiem, tiek ierakstītas tikai kartē 1. slotā, bet JPEG kopijas tikai kartē 2. slotā.
 • Attēli, kas uzņemti ar citiem attēla kvalitātes iestatījumiem, tiek ierakstīti divreiz ar to pašu iestatījumu, vienu reizi kartē 1. slotā un vēlreiz kartē 2. slotā.
O [ JPEG 1. slots — JPEG 2. slots ]
 • Tiek ierakstītas divas JPEG kopijas, pa vienai katrā atmiņas kartē.
 • Kartē 1. slotā saglabātā kopija tiek ierakstīta attēla kvalitātē un izmērā, kas atlasīts, izmantojot T pogu vai fotoattēlu uzņemšanas izvēlni. Kartē 2. slotā saglabātā kopija tiek saglabāta attēla kvalitātē [ JPEG basic ] un izmērā [ Medium ] vai [ Small ]. Izmēru var izvēlēties, nospiežot 2 , kad ir iezīmēts [ JPEG Slot 1 - JPEG Slot 2 ].
 • Ja attēla kvalitāte ir RAW vai RAW + JPEG , šī opcija ir līdzvērtīga [ Backup ].

Uzmanību: [ RAW 1. slots — JPEG 2. slots ]

Ja fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē opcijai [ Vairākkārtēja ekspozīcija ] > [ Saglabāt atsevišķus attēlus ( RAW ) ] ir atlasīta [ IESLĒGTA ] vai fotoattēla opcijai [ HDR pārklājums ] > [ Saglabāt atsevišķus attēlus ( RAW ) ] ir atlasīts [ IESL. uzņemšanas izvēlnē, atsevišķu NEF ( RAW ) fotoattēlu neapstrādātas kopijas, kas veido katru vairākkārtējo ekspozīciju vai HDR attēlu, tiks ierakstītas abās atmiņas kartēs kopā ar JPEG kompozītmateriālu neatkarīgi no attēla kvalitātes opcijas.

[ Dublējums ], [ RAW 1. slots — JPEG 2. slots ] un [ JPEG 1. slots — 2. JPEG slots ]

 • Fotografēšanas displejs un vadības panelis parāda kartē atlikušo ekspozīciju skaitu ar vismazāko pieejamo vietu.
 • Aizvara atbrīvošana ir atspējota, kad kāda no kartēm ir pilna.

Divu formātu fotoattēlu skatīšana

 • Izmantojiet atskaņošanas izvēlnes vienumu [ Divformāta ierakstīšanas PB slots ], lai izvēlētos slotu, no kura tiek atskaņoti divu formātu fotoattēli.
 • Apskatot divu formātu fotoattēlus, varat skatīt otru kopiju, izmantojot [ Pārlēkt, lai kopētu citā kartē ] izvēlnē i .

Videoklipu ierakstīšana

Slots, kurā tiek ierakstīti videoklipi, tiek atlasīts, izmantojot [ Destination ] video ierakstīšanas izvēlnē.

Kopiju dzēšana

Dzēšot attēlus, kas ierakstīti, izmantojot [ Backup ], [ RAW Slot 1 - JPEG Slot 2 ] vai [ JPEG Slot 1 - JPEG Slot 2 ], varat izvēlēties dzēst vai nu abas kopijas vai tikai kopiju no kartes pašreizējā slotā. .

 • Nospiežot O ( Q ), kad atskaņošanas laikā ir iezīmēts attēls, kas izveidots, izmantojot kādu no šīm opcijām, tiek parādīts apstiprinājuma ziņojums.
 • Lai izdzēstu tikai pašreizējā slotā esošās kartes kopiju, iezīmējiet [ Selected picture ] un vēlreiz nospiediet O ( Q ).
 • Lai dzēstu abas kopijas, iezīmējiet [ Same images on 1 and 2 ] un nospiediet O ( Q ).
 • Ja attēlam ir pievienota balss piezīme, tiks parādīts apstiprinājuma dialoglodziņš. Lai dzēstu tikai balss piezīmi, iezīmējiet [ Tikai balss atgādne ] un nospiediet O ( Q ).

Dzēšanas opcijas

Izmantojiet atskaņošanas izvēlnes vienumu [ Dzēst attēlus no abiem slotiem ], lai izvēlētos opcijas, kas tiek parādītas, kad attēls tiek dzēsts.