Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Attēlu atlase augšupielādei

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai atlasiet pašreizējo attēlu augšupielādei uz viedierīci, datoru vai ftp serveri.

 • i izvēlnes vienumi, ko izmanto, lai atlasītu attēlus augšupielādei, atšķiras atkarībā no pievienotās ierīces veida:
  • [ Atlasīt augšupielādei viedierīcē ]: tiek rādīts, kad kamera ir savienota ar viedierīci, izmantojot tīkla izvēlnē [ Savienot ar viedierīci ] ( 0 Savienojuma izveide ar viedierīci ).
  • [ Atlasīt augšupielādei datorā ]: tiek rādīts, kad kamera ir pievienota datoram, izmantojot tīkla izvēlnē [ Savienot ar datoru ] ( 0 Connect to Computer ).
  • [ Select for upload (FTP) ]: tiek rādīts, kad kamera ir savienota ar FTP serveri, tīkla izvēlnē izmantojot [ Connect to FTP serveri ] ( 0 Connect to FTP Server ).
 • Videoklipus nevar atlasīt augšupielādei, ja kamera ir savienota ar viedierīci, izmantojot lietotni SnapBridge .
 • Maksimālais faila lielums videoklipiem, kas augšupielādēti ar citiem līdzekļiem, ir 4 GB.
 1. Izvēlieties vajadzīgo attēlu un nospiediet pogu i .

 2. Iezīmējiet [ Atlasīt augšupielādei viedierīcē ], [ Atlasīt augšupielādei datorā ] vai [ Atlasīt augšupielādei (FTP) ] un nospiediet J .

  Attēli, kas paredzēti viedierīcei, ir atzīmēti ar W ikonu, savukārt tie, kas paredzēti datoram vai ftp serverim, ir atzīmēti ar s .

Augšupielādes marķējuma noņemšana

Lai noņemtu augšupielādes atzīmi, atkārtojiet 1. un 2. darbību.