Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Šaušanas izvēlņu banka

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Fotografēšanas un video ierakstīšanas izvēlnes opcijas tiek saglabātas vienā no četrām bankām (bankas no “A” līdz “D”), kuras var atlasīt, izmantojot [ Šaušanas izvēlņu banka ]. Izņemot tālāk norādītos izņēmumus, izmaiņas iestatījumos, kas veiktas, kamēr ir atlasīta viena banka, netiek piemērotas pārējām bankām.

 • Izmaiņas tālāk norādītajos fotoattēlu uzņemšanas izvēlnes iestatījumos attiecas uz visām bankām:

  • [ Paplašinātās izvēlnes bankas ]
  • [ Baltā balanss ] sākotnējie iestatījumi
  • [ Vairākkārtēja ekspozīcija ]
  • [ Fotografēšana ar intervāla taimeri ]
  • [ Time-lapse video ]
  • [ Fokusa maiņas fotografēšana ]
 • Izmaiņas tālāk norādītajā video ierakstīšanas izvēlnes iestatījumā attiecas arī uz visām bankām:

  • [ Paplašinātās izvēlnes bankas ]
 • Fotografēšanas izvēlņu bankas var arī rediģēt, izmantojot video ierakstīšanas izvēlnes vienumu [ Shooting menu bank ]. Fotografēšanas izvēlnē veiktās izmaiņas attiecas uz video ierakstīšanas izvēlni un otrādi .

Šaušanas izvēlne Bankas

Vadības panelis parāda pašreizējo izvēlņu banku (“A”, “B”, “C” vai “D”).

Šaušanas izvēlnes banku pārdēvēšana

Bankas nosaukumam var pievienot aprakstošu parakstu (“A”, “B”, “C” vai “D”), iezīmējot banku, nospiežot 2 un atlasot [ Pārdēvēt ]. Subtitri var būt līdz 20 rakstzīmēm gari.

Fotografēšanas izvēlnes banku kopēšana

Lai izveidotu fotografēšanas izvēlnes bankas kopiju, iezīmējiet banku, nospiediet 2 , atlasiet [ Kopēt ] un izvēlieties kopijas galamērķi.

Atjauno Noklusējuma iestatījumi

Varat atjaunot noklusējuma iestatījumus atlasītajai fotografēšanas izvēlnes bankai. Lai to izdarītu, iezīmējiet banku un nospiediet O ( Q ); tiks parādīts apstiprinājuma dialoglodziņš. Iezīmējiet [ ] un nospiediet J , lai atjaunotu atlasītās bankas noklusējuma iestatījumus.

 • Fotografēšanas izvēlņu bankas nevar atiestatīt, kamēr notiek vairākkārtēja ekspozīcija.
 • [ Uzglabāšanas mape ] un [ Pārvaldīt Picture Control ] netiek atiestatīti.