Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Kameras iestatīšana

Ieslēdziet kameru, izvēlieties valodu un iestatiet pulksteni. Pirms kameras izmantošanas pirmo reizi veiciet tālāk norādītās darbības, lai izvēlētos valodu un laika joslu un iestatīt pulksteni lai ar visiem uzņemtajiem attēliem tiktu ierakstīts pareizs laiks un datums.

 1. Nospiediet G un iestatīšanas izvēlnē iezīmējiet [ Valoda ] un nospiediet 2 .

  Informāciju par izvēļņu lietošanu skatiet sadaļā “Izvēlņu lietošana” ( 0 Izvēlņu lietošana ).

 2. Izvēlieties valodu.

  Nospiediet 1 vai 3 , lai iezīmētu vajadzīgo valodu, un nospiediet J (pieejamās valodas atšķiras atkarībā no valsts vai reģiona, kurā kamera sākotnēji tika iegādāta).

 3. Izcelt [ Laika josla un datums ] un nospiediet 2 .

 4. Izvēlieties laika joslu.

  • Displejā [ Laika josla un datums ] atlasiet [Laika josla].
  • Displejā ir norādītas atlasītās pilsētas izvēlētajā zonā un starpība starp laiku izvēlētajā zonā un UTC.
  • Displejā [ Time zone ] iezīmējiet laika joslu un nospiediet J

 5. Ieslēdziet vai izslēdziet vasaras laiku.

  • Displejā [ Laika josla un datums ] atlasiet [ Vasaras laiks ].
  • Izvēlieties [ ON ] (ieslēgts vasaras laiks) vai [ OFF ] (izslēgts vasaras laiks).
  • Izvēloties [ ON ], pulkstenis tiek pārvietots par vienu stundu uz priekšu; lai atsauktu efektu, izvēlieties [ OFF ].

 6. Uzstādiet pulksteni.

  • Displejā [Laika josla un datums ] atlasiet [ Datums un laiks].
  • Pēc kursortaustiņa izmantošanas nospiediet J , lai iestatītu pulksteni uz datumu un laiku atlasītajā laika joslā [ Date and time ] displejā (ņemiet vērā, ka kamera izmanto 24 stundu pulksteni).

 7. Izvēlieties datuma formātu.

  • Displejā [ Laika josla un datums ] atlasiet [ Datuma formāts ].
  • Iezīmējiet vēlamo datuma (gads, mēnesis un diena) displeja secību un nospiediet J .

 8. Izejiet no izvēlnēm.

  Viegli nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz pusei, lai izietu uz uzņemšanas režīmu.

t ikona

Mirgojoša t ikona uzņemšanas displejā norāda, ka kameras pulkstenis ir atiestatīts. Datums un laiks, kas ierakstīts ar jaunām fotogrāfijām, nebūs pareizs; iestatīšanas izvēlnē izmantojiet opciju [ Laika josla un datums ] > [ Datums un laiks ], lai iestatītu pulksteni uz pareizo laiku un datumu. Kameras pulksteni darbina neatkarīga pulksteņa baterija. Pulksteņa akumulators tiek uzlādēts, kad galvenais akumulators ir ievietots kamerā. Uzlāde aizņem apmēram 2 dienas. Pēc uzlādes tas darbinās pulksteni aptuveni mēnesi.