Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Kameras pulksteņu sinhronizēšana

Kad kameras ir savienotas ar tīklu, tīkla izvēlnē izmantojot [ Connect to other cameras ], visu pašreizējo pievienotās grupas kameru pulksteņus var iestatīt uz laiku un datumu, ko ziņo galvenā kamera. Sinhronizācija attiecas uz visām iestatīšanas izvēlnes [ Laika josla un datums ] displeja opcijām.

 1. Pievienojiet kameras tīklam, izmantojot tīkla izvēlnē [ Connect to other cameras ] > [ Network settings ].

  Papildinformāciju skatiet sadaļā “Sinhronizētā izlaišana” ( 0 Sinhronizētā izlaišana ).

 2. Galvenajā kamerā atlasiet [ Savienot ar citām kamerām ], pēc tam iezīmējiet [ Sinhronizēt datumu un laiku ] un nospiediet 2 .

  • Tiks parādīti galvenie kameras pulksteņa iestatījumi.
  • [ Sinhronizēt datumu un laiku ] nav pieejams attālajās kamerās.
  • Funkcija [ Sinhronizēt datumu un laiku ] nebūs pieejama, ja tīklam nav pievienota neviena kamera.

 3. Nospiediet J

  • Pulksteņi attālajās kamerās tiks iestatīti uz datumu un laiku, ko ziņo galvenā kamera.
  • Kad process būs pabeigts, tiks parādīts ziņojums.
  • Vēlreiz nospiediet J , lai atgrieztos displejā [ Savienot ar citām kamerām ].