Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Augstas izšķirtspējas tālummaiņa

Izvēloties [ IESL. ], lai [ Augstas izšķirtspējas tālummaiņa ] video ierakstīšanas izvēlnē ļauj tuvināt objektu, nezaudējot izšķirtspēju, pat bez tālummaiņas objektīva.

 • Augstas izšķirtspējas tālummaiņa ir pieejama, ja ir izpildīti visi tālāk minētie nosacījumi:

  • [ FX ] ir atlasīts [ Attēla apgabals ] > [ Izvēlēties attēla apgabalu ] video ierakstīšanas izvēlnē,
  • Ir atlasīts [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ], [ H.265 10-bit (MOV) ], [ H.265 8-bit (MOV) ] vai [ H.264 8-bit (MP4) ] [ Video faila veids ] video ierakstīšanas izvēlnē un
  • kadra izmērs un ātrums no [ 3840 × 2160; 30p ] līdz [ 3840 × 2160; 24p ] vai no [ 1920 × 1080; 120p ] līdz [ 1920 × 1080; 24p ] ir atlasīts video ierakstīšanas izvēlnē opcijai [ Frame size/frame rate ].

Augstas izšķirtspējas tālummaiņas izmantošana

Video ierakstīšanas izvēlnē atlasiet [ ON ] opciju [ Hi-Res Zoom ] un nospiediet 4 vai 2 , lai tuvinātu vai tālinātu.

 • Kad ir iespējota augstas izšķirtspējas tālummaiņa, displejā tiek parādīta ikona H
 • Tālummaiņas pozīcija tiek parādīta ar joslu, kad jūs tuvināt vai tālināt. Varat tuvināt maksimāli līdz 2,0×.

Brīdinājumi: Augstas izšķirtspējas tālummaiņa

 • AF apgabala režīms ir fiksēts uz [ Wide-area AF (L) ]. Fokusa punkts netiek parādīts.
 • [ Electronic VR ] video ierakstīšanas izvēlnē ir fiksēts uz [ OFF ].

Pielāgotas vadīklas augstas izšķirtspējas tālummaiņai

Augstās izšķirtspējas tālummaiņas tālummaiņas pozīciju var regulēt arī, izmantojot vadīklas, kurām [ Hi-Res Zoom + ] un [ Hi-Res Zoom − ] ir piešķirtas, izmantojot pielāgoto iestatījumu g2 [ Custom controls ].

 • Augstās izšķirtspējas tālummaiņas tālummaiņas vadību var piešķirt kamerai [ Fn1 poga ] un [ Fn2 poga ], objektīva Fn gredzenam, izmantojot [ Objektīva Fn gredzens (pulksteņrādītāja virzienā) ] un [ Objektīva Fn gredzens (pretēji pulksteņrādītāja virzienam) ], kā arī [ Objektīva vadības gredzens ] pie objektīva vadības gredzena.

  • Ja augstas izšķirtspējas tālummaiņa ir piešķirta pogai [ Fn1 poga ], [ Fn2 poga ], [ Objektīva Fn gredzens (pulksteņrādītāja virzienā) ] vai [ Objektīva Fn gredzens (pretēji pulksteņrādītāja virzienam) ], tālummaiņas ātrumu var kontrolēt, izmantojot pielāgoto iestatījumu g8 [ Hi- Res Zoom speed ], kas piedāvā iespēju izvēlēties [ Lēnāk ], [ Standarta ] un [ Ātrāk ].
  • Ja augstas izšķirtspējas tālummaiņa ir piešķirta [ Objektīva vadības gredzens ], vadības zvana reakciju var pielāgot, izmantojot pielāgoto iestatījumu f10 [ Control ring response ].
  • Tā vietā, lai izmantotu vadības gredzenu, saderīgu objektīvu lietotāji var izmantot fokusa gredzenu augstas izšķirtspējas tālummaiņai, atlasot [ IESLĒGTS ] pielāgotajam iestatījumam f11 [ Switch focus/control ring roles ].