Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Akumulatora ievietošana

Pirms ievietojat vai izņemat kameru, izslēdziet kameru akumulators .

 1. Noņemiet BL-7 akumulatora nodalījuma vāku.

  Paceliet akumulatora nodalījuma vāka fiksatoru, pagrieziet to atvērtā ( A ) pozīcijā ( q ) un noņemiet akumulatora nodalījuma vāku ( w ).

 2. Uzlieciet akumulatoram vāciņu.

  • Ja akumulatora atbloķētājs ir novietots tā, lai būtu redzama bultiņa ( H ), pabīdiet akumulatora atbloķētāju, lai nosegtu bultiņu ( H ).

  • Ievietojiet abus akumulatora izvirzījumus atbilstošajās vāciņa atverēs, kā parādīts attēlā. Akumulatora atbrīvošana nobīdīsies malā, lai pilnībā atklātu bultiņu ( H ).

 3. Ievietojiet akumulatoru.

  Ievietojiet akumulatoru pilnībā un droši, kā parādīts attēlā.

 4. Nofiksējiet vāku.

  • Pagrieziet akumulatora nodalījuma vāka fiksatoru aizvērtā pozīcijā ( q ) un nolokiet to, kā parādīts attēlā ( w ).

  • Pārliecinieties, vai vāciņš ir droši nofiksēts, lai akumulators darbības laikā netiktu izkustināts.

Akumulatora izņemšana

Pirms akumulatora izņemšanas izslēdziet kameru, paceliet akumulatora nodalījuma vāka aizbīdni un pagrieziet to atvērtā ( A ) pozīcijā.

Akumulatora nodalījuma vāka noņemšana

Lai atslēgtu akumulatora nodalījuma vāku un to varētu izņemt no akumulatora, pabīdiet akumulatora atbloķētāju bultiņas ( H ) norādītajā virzienā, līdz tā apstājas.

Akumulatora nodalījuma vāks

 • Izmantojiet tikai BL-7 akumulatora nodalījuma vākus; ar šo kameru nevar izmantot citus akumulatora nodalījuma vākus.
 • Uzlādējot akumulatorus lādētājā, varat atstāt piestiprinātu vāciņu.
 • Lai novērstu putekļu uzkrāšanos akumulatora nodalījumā, uzlieciet kameras akumulatora nodalījuma vāku, kad akumulators nav ievietots.

Akumulatora līmenis

 • Akumulatora līmenis tiek parādīts uzņemšanas displejā un vadības panelī, kamēr kamera ir ieslēgta.

  Monitors

  Skatu meklētājs

  Vadības panelis

 • Akumulatora līmeņa displejs mainās, kad akumulatora līmenis samazinās, no L līdz K , J , I un H . Kad akumulatora līmenis nokrītas līdz H , apturiet fotografēšanu un uzlādējiet akumulatoru vai sagatavojiet rezerves akumulatoru.
 • Ja tiek parādīts ziņojums [ Aizvars atspējots. Uzlādējiet akumulatoru. ] tiek parādīts, uzlādējiet vai nomainiet akumulatoru.

The Gaidstāves taimeris

Kamera izmanto gaidstāves taimeri, lai palīdzētu samazināt akumulatora enerģijas patēriņu. Ja aptuveni 30 sekundes netiek veiktas nekādas darbības, gaidstāves taimera derīguma termiņš beigsies un monitors, skatu meklētājs un vadības panelis izslēgsies. Dažas sekundes pirms izslēgšanas monitors un skatu meklētājs tiks aptumšoti. Tos var atkārtoti aktivizēt, līdz pusei nospiežot aizvara atbrīvošanas pogu. Laiku, pēc kura gaidīšanas režīma taimeris automātiski beidzas, var izvēlēties, izmantojot pielāgoto iestatījumu c3 [ Izslēgšanas aizkave ] > [ Gaidstāves taimeris ].