Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

N-Log video ierakstīšana

Žurnāla ierakstīšana izmanto gaismas līmeņus, kas digitalizēti, izmantojot žurnāla funkciju. Lai iespējotu žurnāla ierakstīšanu, izmantojot Nikon unikālo N-Log ” žurnāla funkciju, atlasiet [ N-RAW 12-bit (NEV) ], [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ], [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ] vai [ H.265 10-bit ( MOV) ] opcijai [ Video faila tips ] video ierakstīšanas izvēlnē un izvēlieties [ N-Log ] kā signāla režīmu. Izvēlieties N-Log, lai saglabātu detaļas gaišajos un ēnās un izvairītos no pārmērīgi piesātinātām krāsām, ierakstot videoklipus.

 • Uzņemšanas displejā parādīsies n .
 • Dinamiskais diapazons videoklipiem, kas uzņemti ar [ H.265 10-bit (MOV) ], kas atlasīts vienumam [ Video file type ] un ISO jutība ir iestatīta pēc iespējas zemākā līmenī (ISO 800), ir 12 soļi (1300%).
 • N-Log ierakstīšana ir paredzēta materiālam, kas tiks apstrādāts, izmantojot pēcapstrādes krāsu gradāciju. Krāsu klasifikāciju var izmantot, lai iegūtu vairākus efektus no vienas secības, apstrādājot to dažādos veidos.
 • Krāsu šķirošanai ir nepieciešama saderīga trešās puses programmatūra.
 • Izmantojot N-Log 3D LUT krāsu vērtēšanas laikā, tiek iegūts video, kas lieliski tiek parādīts monitoros, kas ir saderīgi ar Rec. 709.

Brīdinājumi: N-Log Video

 • Video ierakstīšanas izvēlnes vienumam [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Maksimālā jutība ] zemākā pieejamā vērtība ir ISO 1600.
 • Video ierakstīšanas izvēlnes vienumam [ ISO sensitivity settings ] > [ ISO sensitivity (režīms M) ] zemākā pieejamā vērtība ir ISO 800.
 • ISO jutība no Hi 0.3 līdz Hi 2.0 nav pieejama.
 • Video ierakstīšanas izvēlnē nav pieejami [ Set Picture Control ] un [ High ISO NR ].
 • Video ierakstīšanas izvēlnes vienums [ Active D-Lighting ] ir iestatīts uz [ Off ], un to nevar mainīt.
 • Displejs monitorā var mirgot vai izskatīties graudains.
 • Kamerai var rasties problēmas ar fokusēšanu, izmantojot autofokusu, taču tas nenorāda uz nepareizu darbību.

Skatīt palīgu

N-Log ierakstīšanas laikā var gadīties, ka priekšskatījumam uzņemšanas displejā trūkst kontrasta. Izvēloties [ ON ] pielāgotajam iestatījumam g11 [ View assist ], krāsas tiek vienkāršotas, lai uzlabotu kontrastu.

 • Uzņemšanas displejā parādīsies p .
 • Faktiski ierakstītā materiāla krāsas netiek ietekmētas.
 • Kontrasts tiek uzlabots arī tad, kad kamerā tiek skatīts N-Log materiāls.