Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

HLG video ierakstīšana

Video, kas ierakstīts Hybrid Log Gamma (HLG) formātā, var tikt izmantots HDR apraidei un tamlīdzīgi. Ierakstīt HLG video , video ierakstīšanas izvēlnē atlasiet [ H.265 10-bit (MOV) ] vienumam [ Video faila veids ] un izvēlieties [ HLG ] toņu režīms.

 • o parādīsies uzņemšanas displejā.
 • Optimālai krāsu atveidei, skatoties HLG videomateriālu, izmantojiet datorus, operētājsistēmas, lietojumprogrammas, monitorus un citu ar HDR saderīgu aprīkojumu.

Brīdinājumi: HLG video

 • Toņu režīmam izvēloties [ HLG ], nevis [ SDR ] vai [ N-Log ], var palielināties fotografēšanas displejā redzamā “trokšņa” (nejauši izvietoti spilgti pikseļi, migla vai līnijas) daudzums.
 • Video ierakstīšanas izvēlnes vienumam [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Maksimālā jutība ] zemākā pieejamā vērtība ir ISO 800.
 • Video ierakstīšanas izvēlnes vienumam [ ISO sensitivity settings ] > [ ISO sensitivity (režīms M) ] zemākā pieejamā vērtība ir ISO 400.
 • ISO jutība no Hi 0.3 līdz Hi 2.0 nav pieejama.
 • Picture Control iestatījumus nevar pielāgot, izmantojot video ierakstīšanas izvēlnes vienumu [ Set Picture Control ]. Varat kontrolēt HLG video izskatu, izmantojot [ HLG quality ] video ierakstīšanas izvēlnē.
 • Video ierakstīšanas izvēlnes vienums [ Active D-Lighting ] ir iestatīts uz [ Off ], un to nevar mainīt.
 • Displejs monitorā var mirgot vai izskatīties graudains.
 • Kamerai var rasties problēmas ar fokusēšanu, izmantojot autofokusu, taču tas nenorāda uz nepareizu darbību.

HDR (HLG) izvade

Optimālu krāsu atveidi HDR (HLG) video izvadē, izmantojot HDMI var panākt tikai tad, ja jūsu atmiņas ierīce, monitors un cits aprīkojums atbalsta HDR (HLG). Ja no pievienotās ierīces tiek saņemts signāls, kas norāda, ka tā atbalsta HDR (HLG), kamera atbildēs ar “gamma: HLG” identifikatoru.

Kameras uzņemšanas un atskaņošanas displeji

Ja toņu režīmam ir atlasīts [ HLG ], fotografēšanas un atskaņošanas displejos kameras monitorā un skatu meklētājā var būt “troksnis” nejauši izvietotu spilgtu pikseļu, miglas vai līniju veidā, vai arī var neizdoties precīzi reproducēt spilgtas vietas un ļoti piesātinātas krāsas. Precīzai toņu reproducēšanai izmantojiet monitorus, datorus, operētājsistēmas, lietojumprogrammas un citu aprīkojumu, kas ir saderīgs ar HLG.

HLG video skatīšana un rediģēšana

HLG video var skatīt un rediģēt, tikai izmantojot datora programmatūru, kas atbalsta HLG video formātu. Nikon NX Studio programmatūra parāda HLG videoklipus sīktēlu sarakstā, taču to nevar izmantot, lai tos skatītu vai rediģētu.

Skatīt palīgu

Var gadīties, ka priekšskatījumam uzņemšanas displejā HLG ierakstīšanas laikā trūkst kontrasta. Izvēloties [ ON ] pielāgotajam iestatījumam g11 [ View assist ], krāsas tiek vienkāršotas, lai uzlabotu kontrastu.

 • Uzņemšanas displejā parādīsies p .
 • Faktiski ierakstītā materiāla krāsas netiek ietekmētas.
 • Kontrasts tiek uzlabots arī, kad kamerā tiek skatīts HLG materiāls.