Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Slaidrādes skatīšana

Lai skatītu slaidrādi, kurā attēli tiek atskaņoti pa vienam ierakstīšanas secībā, izvēlieties [ Slaidrāde ] izvēlnē i . Varat arī izvēlēties, cik ilgi visi šova fotoattēli tiks rādīti.

 1. Izvēlieties sākuma attēlu, izmantojot kursortaustiņu, un nospiediet pogu i .

  Slaidrāde sākas ar atlasīto attēlu un turpinās ar visiem attēliem, kas ierakstīti pēc tā.

 2. Iezīmējiet [ Slide show ] un nospiediet 2 .

  Lai izvēlētos, cik ilgi fotoattēli tiks rādīti, iezīmējiet [ Kadru intervāls ] un nospiediet 2 .

 3. Iezīmējiet [ Start ] un nospiediet J

  • Slaidrāde sāksies.
  • Videoklipu gadījumā opcija, kas atlasīta vienumam [ Kadru intervāls ], tiek ignorēta; tā vietā sākuma kadrs tiks parādīts īsu brīdi pirms video atskaņošanas sākuma.
  • Kad izrāde beidzas, pirms parastās atskaņošanas atsākšanas tiks parādīts ziņojums.

Izrādes laikā

Izrādes laikā var veikt šādas darbības:

Uz Apraksts
Pāriet atpakaļ/izlaist uz priekšu Nospiediet 4 , lai atgrieztos iepriekšējā kadrā, 2 , lai pārietu uz nākamo kadru.
Skatīt papildu informāciju par fotoattēlu Nospiediet 1 , 3 vai DISP , lai izvēlētos parādīto informāciju par fotoattēlu. Lai paslēptu fotoattēlu informāciju, atlasiet [ Nav (tikai attēls) ].
Pielāgojiet skaļumu Nospiediet X , lai palielinātu skaļumu, W ( Q ), lai samazinātu.
Iziet uz atskaņošanas režīmu Nospiediet K , lai beigtu slaidrādi un atgrieztos atskaņošanas displejā.