Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Savienojuma izveide

Kameru var savienot ar datoru vai FTP serveri, izmantojot jebkuru no tālāk norādītajām metodēm.

Datori: savienojums, izmantojot USB

Savienojiet kameru un datoru, izmantojot USB , un izmantojiet NX Studio , lai augšupielādētu attēlus datorā ( 0 Datori: savienošana, izmantojot USB ).

  • Varat arī vadīt kameru attālināti, izmantojot Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi) vai bezmaksas NX Tether programmatūru.

Datori: savienojums, izmantojot Ethernet vai bezvadu LAN

Izveidojiet savienojumu ar datoru, izmantojot Ethernet vai izmantojot kamerā iebūvēto bezvadu LAN. Varat augšupielādēt attēlus datorā vai vadīt kameru attālināti, izmantojot tīklu, izmantojot Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi) vai bezmaksas NX Tether ( 0 datori: savienojuma izveide, izmantojot Ethernet vai bezvadu LAN ).

FTP serveri: savienojuma izveide, izmantojot Ethernet vai bezvadu LAN

Augšupielādējiet attēlus FTP serverī, izmantojot Ethernet vai izmantojot kamerā iebūvēto bezvadu LAN ( 0 FTP serveri: savienojuma izveide, izmantojot Ethernet vai bezvadu LAN ).

Nevar izveidot savienojumu?

Ja jums ir problēmas izveidot savienojumu ar datoru vai FTP serveri, mēģiniet:

  • izslēdzot un pēc tam atkal ieslēdzot kameru,
  • pārbaudot bezvadu iestatījumus datorā vai FTP serverī, vai
  • restartējot datoru vai FTP serveri.

Bezvadu LAN un Ethernet kļūdas

Informāciju par kļūdām, kas saistītas ar bezvadu tīklu vai Ethernet, skatiet sadaļā “Bezvadu LAN un Ethernet savienojumu traucējummeklēšana” ( 0 Bezvadu LAN un Ethernet savienojumu traucējummeklēšana ).